Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu 2018Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Alışverişlerinizi ve işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz için bankaların kredi kartı ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bu konuda Vakıfbank, avantajlı özel kartlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.Vakıfbank kredi kartı başvurusu 2017 yılında da Ticari ve Bireysel Kart seçenekleri için yapılabilmektedir. Bu kartların sahip olduğu özellikler dünyanın her yerinde elinizin altında! Kart başvurusunun nasıl yapıldığını ve başvuru için gerekli belgeleri alt başlıklarda bulabilirsiniz…

Online mağazaların ve alışveriş dünyasının kapılarını limitiniz dâhilinde açmak için Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmanız yeterlidir! Uygun faiz oranları, taksit seçenekleri ve hediye Worldpuan’lar ile dilediğiniz zaman mağazalardan ve e-ticaret sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Ülkemizin en yaygın kredi kartı puan sistemlerinden biri olan World, 250 binden fazla noktada geçerlidir.

Harcadıkça kazan mantığı ile bazen doğrudan nakit olarak kartınızda biriken puanları alışverişlerinizde kullanabilir, bazen de her harcamanızın belirli bir yüzdesi olarak sizlere sunulan indirimleri bir sonraki alışveriş işlemlerinizde geçerli kılabilirsiniz. Özellikle benzin ve market harcamalarında nakit para kazanma ya da indirim olanağı bolca sunulmaktadır. Bu nedenle kredi kartları günümüzde nakit ödemeden daha avantajlı bir hale dönüştü diyebiliriz…

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartları

 • Vakıfbank Worldcard
 • Taraftar Kartlar
 • Milplus
 • Platinum
 • Rail&Miles
 • Like Card
 • Business Card
 • Tarım Card
 • Ortak Markalı kartlar

Vakıfbank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Vakıfbank Worldcard’tır. Fakat tarım alanında sunmuş olduğu Tarım Card ile çiftçilerin hasat sezonunda her türlü ihtiyaçlarında kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde sürekli havayolu kullanan tüketiciler için MilPlus kartları ekstere bonuslar kazanarak ücretsiz uçak bileti almalarına imkan sağlamaktadır.

Başvuru Kanalları

 • Telefon ile Kredi Kartı Başvurusu
 • Şubeden Kredi Kartı Başvurusu
 • Web’den Kredi Kartı Başvurusu
 • SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi kartı başvuru seçenekleri konusunda müşterilerine geniş hizmet ağı sunan finans kurumlarından biridir. Fakat bankacılık kanallarının başvuru yolları birbirinden farklıdır. Bu nedenle hangi kanal üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, o kanala ait başlıktan yardım alabilirsiniz.

Direkt olarak şubeden müracaat etmek isteyenler, herhangi bir şubeye giderek müşteri temsilcisi aracılığıyla başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Vakıfbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

SMS bankacılığı üzerinden ek kart ya da asıl kart için anında başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurusu SMS ile yapılacağı zaman 5724 servis kanalı kullanılmalıdır. Asıl karta dair yapacağınız müracaatlarda “VB” yazdıktan sonra boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazarak ileti göndermeniz yeterli olacaktır. Örnek: VB TCKİMLİKNO

Vakıfbank SMS ile kredi kartı başvurusu şayet ek kart için yapılacaksa, mesajın içeriği “EKKART boşluk ek kart vermek istediğiniz kişinin TC kimlik numarası” şeklinde olmalıdır. Her iki mesajda 5724 numarasına gönderilmelidir. Genellikle SMS ile gerçekleştirilen başvurulara kısa süre içerisinde yanıt verildiği için yaklaşık olarak 5 dakika içerisinde müracaatınıza dair sonuç tarafınıza bildirilir.

Vakıfbank Web ile Kredi Kartı Başvurusu

Worldcard dünyasında yer alan kartlar ile farklı avantajlara, indirimlere ve kazanma sistemine sahip olabilirsiniz. Bunun için Vakıfbank Web’den kredi kartı başvurusu yapabilir ve online başvurunun rahatlığını yaşayabilirsiniz. Başvuru için tıklayın.

Linkine tıkladığınızda açılan sayfada karşınıza iki seçenek gelecektir. Bunlardan ilki kart için müracaat etmenizi sağlayacak olan bölüm. “Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum” ibaresinin yer aldığı kutucuğa tik koyduktan sonra “KREDİ KARTI BAŞVURUSU” başlığına tıklayınız. Sonrasında adres bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi ve referans numaranızı ilgili bölümlere yazarak müracaatınızı tamamlayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan linkte karşınıza çıkacak olan “BAŞVURU SORGULAMA” bölümü ise müşterilere özel Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için oluşturulmuştur. Yine “Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum” ibaresini işaretledikten sonra ilgili bölüme tıklayarak, TC kimlik numarası ve cep telefonu bilgileri ile başvurunuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Diğer Yollar

Vakıflar Bankası kredi kartı başvurusunda kullanımına izin verilen diğer yollar ise internet bankacılığı, mobil uygulama ve çağrı merkezidir. İnternet bankacılığını kullanmak için online şubeye giriş şifresi edinmeniz gereklidir. Mobil uygulama üzerinden başvuru yapmak isteyenler ise bankanın resmi web sitesinde yer alan link üzerinden mobil cihazlarına uygulamayı indirerek giriş yapmalıdırlar.

Son olarak Vakıf kredi kartı başvurusu için 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi’de kullanılabilir. İşlemlerinizi müşteri temsilcisiyle birlikte yapmak istiyorsanız, ana menüden temsilciye aktarılmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca daha önceden gerçekleştirdiğiniz bir ürün başvurusu varsa, temsilcilerden bunun için de yardım isteyebilirsiniz…

Vakıfbank Wordcard Kredi Kartı Özellikleri

Vakıf kredi kartı başvuru detaylarını yukarıda sıraladık. Ancak bunun öncesinde başvuru yapacağınız kartın özelliklerini kapsamlıca araştırmanızı öneririz. Banka müşterilerine Klasik kart, Gold Kart, Express Card, Platinum Kart ve sanal kredi kartı olmak üzere 5 farklı ürün sunmaktadır.

Bu ürünlerin her birinde fark farklı ayrıcalıklar yer almaktadır. Fakat genel olarak Vakıfbank kredi kartı özellikleri incelendiğinde; yurtiçinde ve yurtdışında kullanılabilir oldukları, internet üzerinden güvenli alışveriş imkânı tanındığı ve World ve VakıfBank üye işyeri ağında Worldpuan ve taksit olanaklarından yararlanabildiği görülmektedir…

Wordcard bünyesindeki bütün üye iş yerlerinden bonuslu alışveriş seçeneğinin yanında sadece Vakıfbank müşterilerine özel kampanyalı satış imkanı sunan cardium.com.tr üzerinden alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır.

Özellikle vergi ve fatura ödemelerini taksitle yapma imkanı bulunan kart ile aynı zamanda internet bankacılığınız üzerinden aktif etmeniz halinde sanal kredi kartı olarak da kullanmanıza imkan vermektedir. Vakıfbank Wordcard ile nakit ihtiyaçlarınız içinde taksitli nakit çekim yapabilirsiniz.

 • VakıfBank Kredi Kartı ile dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerden Worldpuan kazanırsınız. Kazandığınız Worldpuan’ları “para” yerine alışverişlerde kullanabilirsiniz.
 • Kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, 5-9 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.
 • Temassız Özellik ile alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor, anında ve kolayca ödeme devri başlıyor. Üstelik kartınıza ücretsiz olarak Temassız Özellik tanımlatabilirsiniz.
 • Worldcard’ınızla vereceğiniz ödeme talimatları sayesinde ödeme işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartı Worldcard ile tüm alışverişlerinizde kolaylık ve güvenliğin keyfini yaşarsınız.

Buna ilaveten Vakıfbank kredi başvurusu yaparak da ihtiyaçlarınızı ve acil çözüm gerektiren sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.

Etiketler:,

One Response

 1. bati 29 Aralık 2016

Yorum yazın