Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi 2020Vakıfbank pek çok bankalardaki kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada birleştirerek borç transferi yapabileceğiniz ve borcunuzu kendiniz vadelendirebileceğiniz kredi kartı borç transferi kredisi imkanı sunmaktadır. Bu kredi sistemi ile borcunuzu kolaylıkla kendi belirlediğiniz ödeme planı doğrultusunda ödeme imkanına sahip olursunuz.

Vakıfbank’tan kredi kartı borcu olanlara müjde: Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi

Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi

Pek çok bankaya kredi kartı borcunuz mu var? Bu kredi kartı borcunuzu belirlenen vadede ödeyemeyeceğinizden mi korkuyorsunuz? Vakıfbank’ın size sunduğu kredi kartı borç transferi kredisi ile kredi kartınızdaki borçlarınızı tek bir banka çatısı altında birleştirebilir ve kendi belirlediğiniz vade süresinde uygun faiz oranları ile ödeyebilirsiniz.

Vakıfbank herkese kredi kartı yapılandırma kredisi imkanı sunuyor. Belirli şartları taşıyan herkes kredi kartı borcunu yapılandırarak Vakıfbank’a taşıyabilecek.

Vakıfbank bu imkan ile kredi kartı ödeme kolaylığı kampanyası adı altında bireysel kredi kartı borçları için ödeme kolaylığı sağlanması ve takipteki ticari kredi faizlerinin sıfırlanmasına kadar müşterilerine pek çok avantajlarla dolu bir yapılandırma paketi sunmaktadır.

Kredi hangi şartlarda kimlere verilecek?

Vakıfbank’ın sunduğu kredi kartı borç transferi kredisi imkanı aşağıdaki koşullara uygun olacak şekilde verilecektir:
  • Borcunuzu durumunuza göre değişmekle birlikte 60 aya varan vadelerle ödeme imkanına sahip olursunuz.
  • Kredi kartı borç transferi gerçekleştireceğiniz borçlarınızın 20.000 TL’yi aşmaması gerekmektedir.
  • Bu krediden yararlandıktan sonra dilerseniz hemen dilerseniz başvurunuzun onaylanmasının ardından 3 ay sonra değişken taksitli ödeme planları ile kendi ödeme planınızı belirleyebilirsiniz.
  • Kredi için belirlenecek faiz oranı belirlediğiniz vade gibi pek çok etmene bağlı olarak değişebileceğinden, şubelerin size sunduğu faiz oranını kabul etmeniz gerekecektir. Bu faiz oranı oldukça uygun oranlardan başlamakta olup %0,98 faiz oranından başlamaktadır.

Bu şartları yerine getiren, 18 yaşından büyük (reşit kişiler), borcu 20.000 TL’yi aşmayan, belirlenen vade sınırının dışına çıkmayan ve sunulan faiz oranını kabul eden kişiler kredi kartı borçlarını Vakıfbank çatısı altında toplayabilirler.

Kredi başvurusu nasıl ve nereye yapılacak?

Kredi başvurusu ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak için size en yakın Vakıfbank şubesine başvurabilirsiniz. Şubedeki görevliler konu ile ilgili olarak sizlere detaylı bilgi verecek ve başvurunuz için gerekli olan bilgi ve belgeleri size bildirecektir.

Kredi başvurusu için sizden istenen bilgi ve belgeleri eksiksiz bir şekilde şubeye teslim ederek, belirlediğiniz vade ve durumunuza göre belirlenen faiz oranları ile Vakıfbank kredi kartı borç transferi kredisine başvurabilirsiniz.

Ayrıca buraya tıklayarak başvuru sayfasına da gidebilirsiniz.

Diğer banka kredi kartı borçlarınızı da bu krediyle kapatabileceksiniz

Size en yakın Vakıfbank şubesine başvurarak diğer bankalara olan kredi kartı borçlarınızı Vakıfbank çatısı altında bir araya getirebilirsiniz.

Sizin belirlediğiniz vade süresince, mevcut ödeme planı ve uygun faiz oranları ile kredi kartı borcunuzu kolaylıkla ödeyebilir ve fazla sıkışmadan ve farklı farklı bankalara olan borçlarınızın son ödeme gününü ve miktarını takip etmenize gerek kalmaksızın borcunuzu kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Yorum yazın