Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma 2020

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma 2020

Kredi kartı borçlarınızla başınız dertte mi? Borçlarınız gün geçtikçe birikiyor ve bu durumun altından nasıl kalkacağınızı bilemiyorsunuz, öyle mi? O halde arkanıza yaslanın ve Vakıfbank kredi kartı yapılandırma makalemizi dikkatli bir şekilde okuyun.

Bu yazımızda, Vakıfbank kredi kartı yapılandırma kredisinin detaylarını ve kredi kartı yapılandırmalarının neden gerekli olduğunu ayrıntılarıyla bulabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma Nasıl Yapılmaktadır?

Vakıfbank’tan kredi kartı yapılandırması yapmak isteyenlerin, mutlaka Vakıfbank’ın herhangi bir şubesine gitmesi gerekmektedir. Kredi kartı borcu olan kişiler, bankaya gidip kredi kartı yapılandırması talep ettiğinde banka yetkilileri, kendilerinin bu fırsattan yararlanıp yararlanamayacağını anında söylemektedir.

Eğer, yapılan talepte herhangi olumsuz bir durum yoksa hazırlanacak olan belgelerin teslim edilmesinin ardından, borç yapılandırma süreci başlatılmış olmaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi

Vakıfbank, kredi kartı borcu sürekli büyüyen ve bu durumla başa çıkamayan kişilere, çok özel kredi kampanyası sunmaktadır. Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi adı altında kredi kartı borcu olan müşterilerin derdine derman olan Vakıfbank, sunduğu özel fırsatlarla da borçlu vatandaşların yüzlerini bir hayli güldürmektedir.

Vakıfbank bu kredi kampanyasını müşterilerine, 20 bin TL’ye kadar 18 aya varan vadelerle sunmaktadır. Üstelik, kredi kartı borcu olan kişiler ödemelerini ister şimdi, isterse de 3 ay sonra yapabilmektedir. Ayrıca kişilerin ödemelerini, eşit taksitli ya da değişken taksit ödeme planıyla da yapma şansı bulunmaktadır.

Eğer sizler de, Kredi Kartı Borç Transferi Kredisinden yararlanmak istiyorsanız, size en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilerseniz, 0850 222 0724 numarasını arayarak da müşteri hizmetlerinden detaylı tüm bilgileri alabilirsiniz.

Kredi Kartı Yapılandırma Neden Gereklidir?

Kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çekenler, işini kaybedenler veya da gelir durumu değişen kişilerin mutlaka kredi kartı yapılandırması yapması gerekmektedir. Bu kişiler, şayet kredi kartı yapılandırması yapmazsa olumsuz birçok durumla karşılaşabilmektedir. O olumsuz durumları şöyle sıralayabiliriz:

  • Kredi sicilinizde bozulma meydana gelebilir.
  • Bankanız size karşı takip süreci başlatabilir.
  • Anında kara listeye düşebilirsiniz.
  • Bankanız icra da gönderebilir.
  • Findeks kredi notunuzda düşüş yaşanabilir.
  • Yeni bir kredi çekmek istediğinizde, birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın yanı sıra Ziraat Bankası da, kredi kartı borcu olan kişilerin yanında olduğunu göstermektedir. Ziraat Bankası, Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile kişilerin, kredi kartı borçlarını anında ödemelerine yardımcı olmaktadır.

Üstelik Ziraat Bankası, Birleştiren İhtiyaç Kredisi kampanyasıyla sadece kendi müşterilerinin değil, diğer banka müşterilerinin de bu krediden yararlanmasına olanak sağlamaktadır. Ziraat Bankası bu uygulamasıyla kişilere hem düzenli ödeme planı sunmakta hem de onların borçluluk düzeylerini dengeli hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi,çok uygun vade ve faiz oranlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu kredinin 24 ay vadede yüzde 1,10 faiz oranına sahip olduğunu söyleyebiliriz. 60 aya varan vadelerde ise aylık faiz oranı yüzde 1,20’dir.

Eğer, sizler de Ziraat Bankası’nın Birleştiren İhtiyaç Kredisi imkanından yararlanmak istiyorsanız, size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilir, anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredisi 2020