Vakıfbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Vakıfbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

“Fatura ödemelerim sürekli gecikiyor, bir çözüm bulmalıyım” diyenler, sıkı durun! Sizi, VakıfBank’ın ayrıcalıklı dünyasına davet ediyoruz. VakıfBank, fatura ödemelerini geciktiren, ödemelerini otomatik ve düzenli bir şekilde yapmak isteyen müşterilerine sunduğu çok özel fırsatlarla karşımıza çıkmaktadır.

VakıfBank,Worldcard Otomatik Ödeme Talimatı ve Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı sayesinde, fatura ödemeleriyle başı dertte olan müşterilerinin imdadına hızla yetişmektedir.

Eğer sizler de, fatura ödemelerinizi unutuyorsanız ve bu durumun artık değişmesini istiyorsanız, yazımızı dikkatli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Vakıfbank Otomatik Ödeme Talimatı

Worldcard Otomatik Ödeme Talimatı

Vakıfbank, Worldcard sahiplerine ücretsiz bir şekilde otomatik fatura ödeme talimatı hizmeti sunmaktadır. Otomatik ödeme kapsamında aşağıdaki faturaları ödeyebilirsiniz:

  • Doğalgaz
  • Elektrik
  • Su
  • İnternet
  • ADSL
  • Telefon
  • Cep telefonu
  • Dijital TV
  • Kablo TV

Otomatik fatura ödeme talimatı yapmakve anlaşmalı olan kurumları öğrenmek için, VakıfBank’ın size en yakın herhangi bir şubesine gidebilirsiniz. Şubeye gitmek istemiyorsanız eğer, internet bankacılığı ve mobil bankacılığı aracılığıyla da otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Ayrıca, 444 0 724 numarasını arayarak da hem konuyla ilgili daha detaylı bilgi alabilir hem de ödeme talimatınızı kolayca yapabilirsiniz.

Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı

VakıfBank, faturalarının düzenli ödenmesi adına, Bankomat Hesabı olan müşterilerine Otomatik Ödeme Hizmet Paketi sunmaktadır. Kişiler bu paket kapsamında, elektrik, telekom, doğalgaz, GSM, otomatik su tahsilatları, digital platform hizmetleri, kablolu yayın tahsilatları gibi fatura ödemelerinin yanında kira, taksit, aidat gibi özel ödemelerini ve kredi kartı ödemelerini de yapabilmektedir.

VakıfBank’ın Otomatik Ödeme Hizmet Paketi’nden yararlanmak istiyorsanız, VakıfBank’ın herhangi bir şubesine giderek form doldurabilir, anında başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun yanında, internet bankacılığı ve 0850 222 0 724 telefon bankacılığı aracılığıyla da başvurunuzu yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.