Vakıfbank Sigortasız Kredi Başvurusu 2020Vakıfbank devlete ait bir banka olmasının yanı sıra aynı zamanda da bireylere ve kurumlara kolay kredi fırsatları sunmaktadır. Bu fırsatlar sayesinde yatırımlar yapmak veyahutta ev, araba sahibi olmak daha kolay hale gelmiş bulunmaktadır.

Bilindiği gibi günümüzde insanlar kredi fırsatlarını farklı şekillerde kullanmaktadırlar. Bu anlamda bankalar çeşitli kredi yollarıyla desteklerde bulunmaktadır. Özellikle son dönemde konut kredilerinin çok yükselmesi nedeniyle devlet bankaları tarafından yapılan kredi faiz oranları düşürme işlemleri sonrasında çok cazip hale gelmiş bulunmaktadır.

Vakıfbank da günümüzde bu anlamda 1.28 konut kredisi faiz oranı ile ön plana çıkan bankalardan biri olmuştur. Sigortasız şekilde başvuruda bulunmak istediğinizde sizden kefil talep etme hakkına sahiptir. Burada bankayla çalışmış olmanız veya bankanın sizlerin kredi notunuzu yüksek görmesi gibi argümanlar önemli birer nokta olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bunlar dahilinde sizler de kredi başvurularınızı olumlu şekilde sonuçlandırabilirsiniz. En önemli hususlardan biri de aslında burada doğru şekilde adımların atılması için banka yönergeleri hakkında direkt olarak banka yetkilileri tarafından verilecek olan bilgileri uygulamak olacaktır.

Vakıfbank Sigortasız Kredi Başvurusu

Vakıfbank Sigortasız Kredi Fırsatı

Vakıfbank sizlere sigortasız çalışmanınza rağmen kredi fırsatı sunabilir. Burada önemli olan sizlerin bir şekilde gelirinizi belgeleyebilmenizdir. Örnek vermek gerekirse Türkiye’de yaşamasına rağmen yurtdışından geliri olan bir kişinin gelirini belgeleyebilmesi halinde krediye başvurarak buradan kredi alma şansı bulunmaktadır. Bunun için internet siteleri, mobil uygulamalar rahatlıkla kullanılabilir.

İnternet siteleri üzerinden bu şekilde yapılan başvurulara müşteri hizmetleri geri dönüş yapmaktadır. Sizlere gerekli bilgileri sunmaktadır. Bu bilgiler dahilinde sizler işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve böylece kredi çekme şansına sahip olabilirsiniz. Kredi çekim işlemlerinde yine aynı şekilde ipotek gösterme veyahut da düzenli kira gelirinize uygun şekilde kredi çekme şansı da bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra özellikle öğrenciler için de ekstra krediler bulunmaktadır. Bu kredilerin başında kuşku yok ki öğrenim kredileri gelmektedir. Yurtdışına bağlı olarak öğrenim görecek kişilere de ekstra özel kredi kampanyaları bulunmaktadır.

Sigortasız İhtiyaç Kredisi

Sigortasız ihtiyaç kredisi konusunda 36 aya kadar vade yapılabilmektedir. Bugün için Vakıfbank’tan güncel faiz oranı 1.55 olarak verilmiş bulunmaktadır.
Sigortasız İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Kredi Tutarı Vade Sayısı Faiz Oranı Taksit Tutarı Toplam Ödeme
15,000 TL 36 Ay 1,55 575,35 20712,22

Tüm masraflar içerisinde 36 aylık vade ile 15.000 lira kredi çekilmesi halinde toplam geri ödeme 20.712.22 TL olarak bilinmektedir. Bu da aylık taksit tutarını 575.35 TL’ye getirmektedir. Yani ihtiyaç kredisi göz önünde bulundurulduğunda aslında uygun rakamlarla alınabilecek bir kredi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda sizler de internet üzerinden başvurularınızı hemen yapabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte gerekli görüşmeler ve yardım banka tarafından sizlere sunulacaktır.

Sigortasız Taşıt Kredisi

Sigortasız taşıt kredisinde Vakıfbank faiz oranı tıpkı İhtiyaç kredisinde olduğu gibi 1.55 olarak açıklanmış bulunmaktadır.

Sigortasız Taşıt Kredisi Hesaplama
Kredi Tutarı Vade Sayısı Faiz Oranı Taksit Tutarı Toplam Ödeme
50,000 TL 60 Ay 1,55 1390,06 83403,4

60 ay vade ile sıfır araç veyahutta 5 yaşa kadar araç alma şansına sahip olabilirsiniz. 50.000 TL’lik bir kredi başvurusunda bulunduğunuzda aylık 1390.06 TL’lik taksit tutarı ile toplamda 83403.40 TL ödeyerek bu krediyi sizler de alabilirsiniz.

Elbette taşıt kredilerinde taşıta ipotek konulması durumu da bulunmaktadır. Ayrıca taşıt kredilerinde vermiş olduğumuz rakamların içerisinde kasko ve araç sigortası işlemleri de bulunmaktadır. Bunlar dahilinde çekeceğiniz kredi dosya masrafları sonrasında sizlere ödenecektir. Bu anlamda da banka tarafından rakamlara ulaşmak daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

Sigortasız Konut Kredisi

Sigortasız konut kredisi 120 ay vadeye kadar uzayabilmektedir. Bu konut kredisi sayesinde sizler de evinizin yüzde 25’ini ödeyerek geri kalan %75’i ekspertiz fiyatına uygun şekilde bankadan kredi olarak çekebilirsiniz.

Sigortasız Konut Kredisi Hesaplama
Kredi Tutarı Vade Sayısı Faiz Oranı Taksit Tutarı Toplam Ödeme
100,000 TL 120 Ay 1,28 1635,47 196255,46

1.28 olarak açıklanmış olan faiz oranı kapsamında aylık 1635.47 TL taksit tutarı ödeyerek 120 ay vade ile toplamda 196255.46 TL ödemek şartıyla 100.000 TL tutarında kredi çekebilirsiniz. Tüm kredi işlemlerinizde ihtiyaç olması halinde Vakıfbank sizlerden kefil talep edebilir. Bunu da unutmamak gerekir.

Vakıfbank Sigortasız Kredi Nasıl Alınır?

Vakıfbank sigortasız kredi almak isteyenler günümüzde internet sitesini rahatlıkla kullanabilirler. Banka internet sitesi ve mobil sistemler aracılığıyla sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra gönder butonuna bastığınızda bilgileriniz ana merkezi iletilmektedir.

Ana merkezde Call centerlar sizlere geri dönüş yaparak bu işlemleri nasıl yapmanız gerekli ve hangi birime yönlendirileceksiniz. Bu konuda sizlere gerekli bilgileri verilir. Buna göre banka şubesine yönlendirilerek sizlerin de krediyi kullanabilmeniz sağlanır.

Sigortasız Kredi Alma Şartları: Sigortasız kredi almak için yine de bir gelir beyan etmeniz gerekmektedir veyahutta ipotek göstermeniz şartı ile sizler de sigortasız şekilde kredi alabilirsiniz. Bu şartların yanı sıra aynı zamanda Vakıfbank isterse kefil talebinde bulunabilir.

Yorum yazın