Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme 2020

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme 2020

Koç Grubu tarafından yönetilen ve Türkiye’nin en köklü, güvenilir bankalarından bir tanesi olan Yapı Kredi, sadece şirketlere ve seçkin insanlara yönelik değil; herkese yönelik sunduğu hizmetlerle oldukça başarılı bir çizgide yoluna devam ediyor. Bankanın sunduğu World markalı kredi kartları ve kampanyaları ise oldukça dikkat çekici. Her yaştan müşterisi için ürünler sunabilen Yapı Kredi bankası kredi kartı limit yükseltme işlemlerinde de oldukça cömert.

Kolay bir şekilde, Yapı Kredi bankasında kredi kartı limitinizi nasıl yükseltebileceğinizi bilmiyorsanız; bu yazımızda öğreneceksiniz. Şubeye gitmeksizin, kredi kartınızın limitini anında yükseltebilmek mümkün.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme

Yapı Kredi World Kredi Kartı Limit Yükseltme

Yapı Kredi World kredi kartlarında limit yükseltme işlemini yapabilmek için şubeye gitmenize gerek yok. Talebinizi, rahatlıkla bankanın mobil uygulamalarından ya da internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey; kartlarım menüsüne girdikten hemen sonra kredi kartı limit değişikliği seçeneğine tıklamak ve değişimi talep etmek.

İnternet şubesi ve mobil bankacılık üzerinde kredi kartı limit yükseltme seçeneklerini bulamadıysanız, müşteri iletişim merkezini de arayabilirsiniz. 444 0 444 Numaralı hattı aradıktan hemen sonra, sırasıyla 1-2-1 tuşlamalarını yapmanız yeterli olacaktır. Müşteri limitleri ve kredi kartları hakkındaki bilgileri dinledikten sonra, limit artırımı talebi için yönlendirileceksiniz. Bu yolları aynı zamanda Adios, Yapı Kredi Play gibi kredi kartlarının limit yükseltme talebi için de kullanabilmektesiniz.

Son olarak, şubeye giderek de Yapı Kredi World kredi kartı limit yükseltme işlemini gerçekleştirebilirsiniz; ancak bu yol, çok yüksek limitli kredi kartlarının limit arttırma başvurusu için çok daha uygun.

World Kredi Kartı Limit Yükseltme Şartları

Yapı Kredi’nin sunduğu limit yükseltme seçeneği her kart için geçerli, ancak kart sahibinin düzenli ödeme yapması ve kartını aktif bir biçimde kullanması şart. Bunun yanında, bazı gizli araştırmaların da değerlendirme sürecinde yapıldığı biliniyor.