Yapı Kredi Başvuru Sorgulama

Yapı Kredi Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Yapı Kredi Başvuru Sorgulama

Yaşantımızla ilgili bazı ihtiyaçları karşılarken, maddi olarak zorlanıyor ve finansman arama yoluna gidiyoruz. Küçük miktarlardaki harcamalarımız için kredi kartı bir çözüm yolu olsa da, yüksek meblağları kredi başvurusu yaparak karşılayabiliyoruz.

Her iki bankacılık ürününde de, yapılan başvuruları takip etmek artık inanılmaz kolay! Yapı Kredi başvurum nerede diye merak eden müşterilerine özel takip sistemi geliştirerek, tüketicilerine her anlamda yardımcı olmaya devam ediyor.

Yapı Kredi kredi başvurusu sorgulama için müşterilerin hangi bankacılık kanallarını kullanabileceklerini alt başlıklarda belirttik. Bu başlıklar içerisinde hem kredi, hem de kredi kartı başvurunuzun sonucunu nasıl öğrenebileceğinizi bulabilirsiniz.

\"Yapı

Yapı Kredi Başvuru Takibi

Finansman sağlamak adına ihtiyaç kredisine başvurduysanız ya da ev veya araç satın almak için diğer kredilerden birine müracaat ettiyseniz, Yapı Kredi kredi başvuru sorgulama ile sonucu öğrenebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz sunulan Yapı Kredi kredi takip sistemi, bireylerin internet üzerinden online sorgulama yapmalarına imkan tanımaktadır. Bu nedenle sistemi kullanarak sorgulama yaptırabilmek için internet erişiminizin olması gerekmektedir.

Yapı Kredi başvuru sorgulama işlemlerinizi internet haricinde farklı bankacılık kanallarıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin kimliğinizle birlikte en yakın şubeye gidebilir ya da çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bankanın çağrı merkezini aramak isteyenler, herhangi bir alan kodu kullanmadan direkt olarak 0850 222 0444 numarasını arayabilirler.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Online bir şekilde Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek istiyorsanız, www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan sorgu sayfasından yararlanabilirsiniz. İlgili sayfaya direk ulaşmak için tıklayınız.

Yapı Kredi kredi kartı takiplerinin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşebilmesi için sorgu sayfasına tıkladıktan sonra önce TC kimlik numaranızı, sonrasında da cep telefonu numaranızı istenilen alanlara yazınız.

En sonda yer alan “Güvenlik Kodu” kısmına ise ekranda görünen 6 rakamı sırasıyla giriniz. Rakamları net bir şekilde okuyamıyorsanız, alanın hemen yanında mavi renk çerçeve ile belirtilen değiştir butonuna basınız ve yeni gelen rakamları ilgili kısma yazınız.

Devam tuşuna bastığınızda, Yapı Kredi kredi kartı başvuru takip işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.

Yapı Kredi Kredi Başvurusu Sorgulama

Konut, taşıt ya da tüketici kredilerine başvuran bireyler, Yapı Kredi kredim onaylandı mı merakını giderebilmek için takip sisteminden yararlanabiliyorlar. Bunun için aşağıda belirtilen sorgulama sayfasına tıklamanız ve gerekli bilgileri, ilgili bölümlere girmeniz gerekmektedir.

İhtiyacınız olan bilgiler; başvur sahibinin kimlik numarası, referans kodu ve ekranda belirtilen güvenlik kodudur. Referans kodu; taşıt, tüketici ya da konut kredisi için başvuruda bulunduğunuz esnada banka görevlisi tarafından size verilmektedir.

Eğer bu kodu bilmiyorsanız çağrı merkezini arayarak da, zahmetsiz bir şekilde kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kurumun çağrı merkezi numaraları; 0850 222 0 444 / 444 0 444.

Referans numaranızı biliyorsanız ve internetten kredi başvurunuz ile ilgili neticeyi anında öğrenmek istiyorsanız, Yapı Kredi kredi başvuru takip için tıklayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir