Yapı Kredi’den Emeklilere Özel Krediler 2020Yapı Kredi, hem emeklilere hem de kredi çekmek isteyenlere, çok özel fırsatlarla kredi imkanı sunmaktadır. Esnek ödeme planı, uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yapı Kredi, her kesimden insanın rahatça kredi kampanyalarından faydalanmasını da sağlamaktadır.

Bu makalemizde, Yapı Kredi’nin emekli vatandaşlara ve kredi çekmek isteyen kişilere, özel olarak hazırladığı kredi kampanyalarından bahsedeceğiz. Bunun yanı sıra, Yapı Kredi’nin özel fırsatlarla sunduğu kredi kampanyalarının vade seçeneklerini ve faiz oranlarını, ayrıca da Yapı Kredi’den kredi almak için gerekli olan şartları ve belgeleri de yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Yapı Kredi’den Emeklilere Özel Krediler

Yapı Kredi Emekli Kredisi

Yapı Kredi, ister ihtiyaç kredisi, ister taşıt kredisi, isterse de konut kredisi çekmek isteyen herkese, çok kolay bir şekilde kredi alma imkanı tanımaktadır. Ayrıca, emekli kredisi almak isteyen vatandaşlar da çok özel kredi kampanyalarından anında yararlanabilmektedir. İşte Yapı Kredi’nin birbirinden özel avantajlarla sunduğu kredi kampanyalarının detaylarıyla sizi baş başa bırakıyoruz…

Yapı Kredi Emekliler İçin İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi emekli müşterilerine, birbirinden avantajlı fırsatlarla ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Yapı Kredi, esnek ödeme planı, uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi almak isteyen emeklilere, çok büyük kolaylıklar da sağlamaktadır. Yapı Kredi’nin emekli vatandaşlara çok özel fırsatlarla sunduğu ihtiyaç kredisi, 36 aya varan vadelerle ve yüzde 1,24’ten başlayan faiz oranlarıyla karşımıza çıkmaktadır.

Sizler de, Yapı Kredi’den ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında Yapı Kredi ATM’lerinde, 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezini arayarak ya da SMS yoluyla başvuruda bulunabilirsiniz. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için; kredi türü, TCKN ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak yazıp, 4411’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Emekliler İçin Taşıt Kredisi

Yeni bir araç sahibi olmak isteyenler, Yapı Kredi’nin taşıt kredisi imkanından çok kolay bir şekilde yararlanabilmektedir. Yapı Kredi, ister 0 km araçlarda, isterse de 10 yaşa kadar olan 2’nci el araçlarda, çok uygun vade seçenekleri ve faiz oranları sunmaktadır. Yapı Kredi’nin taşıt kredisinin vadesi 48 ay, faiz oranı ise yüzde 2,30’dur.
Sizler de, Yapı Kredi’nin birbirinden avantajlı taşıt kredisi imkanından bir an evvel faydalanmak istiyorsanız, size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayabilirsiniz. Dilerseniz, 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezini arayarak da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Emekliler İçin Konut Kredisi

Yapı Kredi, çok uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla hem emeklilere hem de yeni bir ev sahibi olmak isteyenlere, çok rahat bir şekilde konut kredisi imkanı sunmaktadır. Ayrıca, esnek ödeme planı ortaya koyarak da, ödeme konusunda çok özel avantajlar sunmaktadır.

Yapı Kredi’nin konut kredisinin vade bitimindeki azami yaşın, 70 olduğunu da hatırlatmak isteriz. Yapı Kredi 120 ay vade ve yüzde 1,99 faiz oranıyla da karşımıza çıkmaktadır.

Eğer Yapı Kredi’den konut kredisi almak istiyorsanız, yapacağınız şey ise oldukça basit. Dilerseniz Yapı Kredi şubelerinden, dilerseniz internet veya da mobil şube üzerinden, çok kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Emekli Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi, emeklilere ve kredi almak isteyen bütün vatandaşlara, birbirinden özel kampanyalarla ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi imkanı sunmaktadır.

Kredi almak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konular arasında, kredilerin vade seçenekleri ve faiz oranları gelmektedir.

Aşağıdaki yer alantabloda, Yapı Kredi’nin ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisinin vade seçenekleri ve faiz oranları detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Vakıfbank Emekli Kredileri Faiz Oranları Tablosu
Kredi Türü Kredi Tutarı Vade Sayısı Taksit Tutarı Faiz Oranı Toplam Ödeme
İhtiyaç Kredisi 10.000 TL 36 360,80

TL

%1.24 12.988,80 TL
Taşıt Kredisi 25.000 TL 48 946,08 TL %2.30 45.411,84

TL

Konut Kredisi 100.000 TL 120 2.196,45

TL

%1.99 263.574,00

TL

Emekli Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar ve Belgeler

Yapı Kredi’den emekli kredisi alabilmek için kişilerin mutlaka emekli olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, kişilerin gelir durumlarının yeterli, kredi notunun da yüksek olması gerekmektedir. Kredi kullanabilmek için, kişinin yaşı da en fazla 70 olmak zorundadır. Yapı Kredi’den kredi çekebilmek için, bazı belgelerin de hazırlanması gerekmektedir. O belgeler şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi (Emekli maaş cüzdanı fotokopisi)
  • İkametgah belgesi ya da kredi çekecek olan kişinin üzerine kayıtlı son 3 aya ait olan herhangi bir fatura
  • Çekilecek olan kredi türüne göre bazı ek belgeler de istemektedir.

Yorum yazın