• YARIM ALTIN
  1.473,00
  % 1,27
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0580
  % 0,63
 • € EURO
  9,6752
  % 0,69
 • £ POUND
  11,1952
  % 0,95
 • ¥ YUAN
  1,2379
  % 0,72
 • РУБ RUBLE
  0,1062
  % 1,50
 • BITCOIN/TL
  453228,387
  % -9,83
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

Yapı Kredi Hesabı Nasıl Açılır?

Yapı Kredi Hesabı Nasıl Açılır?

Yapı Kredi’de banka hesabı açmak ve tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, “Yapı Kredi hesabı nasıl açılır?” adlı yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

Yazımızın içinde Yapı Kredi vadeli TL hesabı, vadesiz TL hesabı, vadeli altın hesabı, döviz hesabı gibi birçok hesabın nasıl açılacağına dair bilgileri de çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bunların yanında öğrencilere özel banka hesapları hakkında detaylı bilgiye erişme olanağına da sahip olacaksınız. Keyifli okumalar…

Yapı Kredi Hesabı Nasıl Açılır, yapı kredi vadesiz tl hesabı açmak, yapı kredi vadeli hesap açmak, yapı kredi vadesiz hesap açmak

Yapı Kredi Vadeli Hesap Açmak

Yapı Kredi’nin uygun faiz oranlarından yararlanarak sizler de vadeli hesap açma şansına sahip olabilirsiniz. Birikimlerinizi sabit gelirli bir yatırıma dönüştürmek istiyorsanız işte size fırsat! Yapı Kredi’nin herhangi bir şubesine giderek ya da internet şubesinden yararlanarak vadeli bir hesap açabilir ve bunun sonucunda da her daim kazanan taraf hep siz olabilirsiniz.

Vadeli TL Hesabı Açmak

Türk liranızla en iyi şekilde birikim yapmak ve paranızı güvence altına almak istiyorsanız, Yapı Kredi’den vadeli TL hesabı açtırabilirsiniz. Faiz oranı değişikliklerinden hiçbir şekilde etkilenmek istemiyor ve birikimlerinizi en doğru şekilde değerlendirmek istiyorsanız, Yapı Kredi vadeli TL hesabı ile tanışmanızı tavsiye ederiz.

Bu hesabı 1-12 ay vadelerle açtırabilir, Yapı Kredi’nin size sunmuş olduğu çok özel faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz. İnternet ve mobil şube üzerinden ya da size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek vadeli TL hesabı açtırabilirsiniz. Aynı zamanda 444 0 444 numarasını arayarak da vadeli mevduat hesabı açtırma şansına da sahip olabilirsiniz.

Vadeli Altın Hesabı Açmak

Yapı Kredi vadeli altın mevduat hesabı ile altınlarınızı en güvenli şekilde biriktirebilirsiniz. Vadeli altın mevduat hesabınızı minimum 50 gram altın ile açabiliyorsunuz.

Sizler de değerli altınlarınızı daha değerli hale getirmek istiyorsanız, Yapı Kredi vadeli altın mevduat hesabı açtırabilirsiniz. İster en yakın Yapı Kredi şubesinden isterseniz de Yapı Kredi’nin internet şubesinden vadeli altın hesabını kolayca açtırabilirsiniz.

Vadeli Döviz Hesabı Açmak

Yapı Kredi’de vadeli döviz hesabı açmak hiç de zor değil! Yapı Krediye yabancı para cinsinden birikimlerinizi kolaylıkla emanet edebilir, Yapı Kredi’nin uygun faiz oranlarından anında yararlanabilirsiniz. Bunun için size en yakın Yapı Kredi Bankası’nı ziyaret ederek vadeli döviz hesabınızı açtırabilirsiniz.

Yapı Kredi Vadesiz Hesap Açmak

Yapı Kredi’den vadesiz hesap açarak tüm birikimlerinizi istediğiniz an kullanabilir, bütün harcamalarınızı vadesiz hesabınız üzerinden her daim yapabilirsiniz.

Türk Lirası ya da yabancı para cinsinden birikimlerinizi faiz oranlarının değişikliklerinden hiçbir şekilde etkilenmeden yararlanmak istiyorsanız, sizler de Yapı Kredi’den vadesiz hesap açtırabilirsiniz.

Vadesiz TL Hesabı Açmak

Yapı Kredi vadesiz TL hesabı açarak birikimlerinizi çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Günlük harcamalarınızı, para transferlerinizi ve birçok ödemenizi vadesiz TL hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik vadesiz hesabınıza istediğiniz her an, istediğiniz her saat, Türkiye’nin her yerinde yer alan Yapı Kredi ATM’lerinden çok rahat bir şekilde ulaşma şansına da sahipsiniz. Eğer, Yapı Kredi’de vadesiz hesap açmak istiyorsanız, Yapı Kredi şubelerini ziyaret edebilir veya da işleminizi internet şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz Döviz Hesabı Açmak

Döviz cinsinden birikimlerinizi Yapı Kredi sayesinde istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Sizler de, Yapı Kredi vadesiz döviz hesabı açarak, 7 gün 24 saat boyunca bütün ödemelerinizi ve harcamalarınızı büyük bir kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için size en yakın Yapı Kredi şubesine gidip vadesiz döviz hesabı açtırabilirsiniz. Herhangi bir şubeye gitmeden de 444 0 444 numarasını arayarak ya da internet şubesi ile de vadesiz döviz hesabı açtırabilirsiniz.

Yapı Kredi 18 Yaş Altı Banka Hesabı Nasıl Açılır?

Çoğu banka, çocukların erken yaşta tasarruf etmelerini sağlamaları adına 18 yaş altındaki kişilere özel tasarruf hesapları imkanı sunuyor. Böylece çocuklar, ilerleyen yıllarda ekonomik anlamda daha rahat bir geleceğe sahip olma şansı da elde etmiş oluyor.

İlgili Yazı18 yaşını doldurmadan banka hesabı nasıl açılır?

Henüz Yapı Kredi’nin 18 yaş altı kişilere özel tasarruf hesapları bulunmamaktadır. Yapı Kredide vadeli ya da vadesiz hesap açma işlemi gerçekleştirebilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi Öğrenciler İçin Banka Hesabı

Yalnızca 24 yaşından küçük öğrencilere özel olan Yapı Kredi Play TL Card, birçok avantajı da bünyesinde barındırıyor. Bu kart ile dildiğiniz an para çekebilir, para çekmeden de kartınızla her zaman alışveriş yapabilir, şubeye gitme derdi olmadan da birçok bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Yapı Kredi Play TL Card sahiplerinin öğrencilik süreleri boyunca vadesiz hesaplarından da hiçbir şekilde hesap işletim ücreti alınmaz. Sizler de öğrenciyseniz bu ve benzeri birçok imkana da sahip olmak istiyorsanız, size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilir, Play TL Card’ınıza kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.