Yapı Kredi SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

3 dk okuma süresi

Yapı Kredi, en köklü bankalardan biri olarak Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri konumunda bulunur. İlk özel banka unvanına sahip olmasıyla beraber, geçmişten günümüze kadar çok sayıda fark yaratan hizmeti sunmuştur.

Kredi talebinin günümüzde yüksek seviyede olmasıyla beraber, Yapı Kredi tarafından sunulan seçenekler arasında bireysel ihtiyaçları karşılamak için hizmetler bulunur. Kredi ürünleri arasında mevcut olan seçenekler sayesinde bireysel nakit ihtiyaçları her zaman en kısa sürede kolaylıkla karşılanır.

Fark yaratan ve aynı zamanda istekleri karşılamayı başaran nakit seçeneklerinden SMS kanalı ile anında başvuru yapılmasıyla başvuru gerçekleştirilebilir.

Yapı Kredi SMS ile Anında Kredi Başvurusu

Yapı Kredi SMS ile Kredi Başvurusu

Banka, farklı seçenekler üzerinden kredi talebinde bulunmak isteyenlerin işini son derece kolaylaştırarak pratik hale getirme anlayışına sahiptir. Yapı Kredi tarafından sağlanan benzersiz kredi seçenekleri, hem geri ödeme seçenekleri açısından hem de faiz oranları açısından fark yaratır.

Yapı Kredi SMS ile anında kredi başvurusu seçeneği son derece pratik bir yöntem olarak kullanılabilir. Nakit ihtiyacının krediyle karşılanmak istendiği her zaman yararlanılabilecek başlıca seçeneklerden biri konumunda bulunur.

SMS ile anında başvuru yapmak için:

Bireysel yazılarak boşluk, TC Kimlik Numarası boşluk Aylık Net Gelir yazılarak 4411’e gönderilir. (Örnek: Bireysel 12345678901 2000)

Gönderilen SMS sonrasında Yapı Kredi, yapılan başvuruyu işlem aşamasına alarak 24 saat içerisinde SMS yöntemiyle geri dönüş sağlar.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi, özel bankalar içerisinde kredi fırsatları en cazip bankalar arasında sınıflandırılır. Tüm kullanıcıların hem kolay hem de hızlı şekilde nakit ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilmesine yönelik olarak verdiği hizmet standartlarını her zaman korur. İhtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı ortalama olarak %2,77 seviyesindedir.

Talep edilen tutara ve vade süresine bağlı olarak değişkenlik gösteren ihtiyaç kredisi faiz oranlarının görülebilmesi de mümkündür. Maksimum %2,80 – minimum %2,72’e kadar inen kredilerden her zaman yararlanabilme avantajının bulunuyor olması fark yaratır.

Bireyler, sahip oldukları ihtiyaçlar seviyesinde Yapı Kredi’nin sunduğu seçeneklerden yararlanarak her zaman nakit tutarına ulaşabilme konusunda ayrıcalığa sahip olurlar. Vade süresi 3-36 ay olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Kredi ürünlerini her dönemde gelişmiş olarak sunan Yapı Kredi, kredi tutarı olarak 1.000-75.000 TL arasındaki alt ve üst limitlerden yararlanabilmeyi sağlar. Banka tarafından belirlenen nakit tutarları arasından bireysel olarak uygunluk durumuna göre mevcut krediden yararlanılabilir.

Bankanın sunduğu limit aralıkları dahilinde ve aynı zamanda bireysel olarak mevcut olan kredi performansına göre, müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirme sağlanır. Yapı Kredi müşterisi olanlar ve olmayanlar tarafından alınabilir durumdaki kredi için, mevcut olan ücret belirlemesi tamamen şartlar özelinde şekillendirilir.

Bireysel olarak müşteri durumuna göre Yapı Kredi tarafından incelemenin yapılması sonrasında alınabilecek tutar net olarak bildirilir.

Yapı Kredi Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Yapı Kredi’den kredi başvurusu yapmak isteyenler, ön başvuru aşamasında şartları karşılamaları durumunda sadece kimlik numarayla işlem yapabilirler. Ancak kredi için uygunluk için onay verilmesiyle, bankaya teslim edilmesi gereken belgelerin tamamının temin edilmesi gerekir.

Yapı Kredi’den Kredi Almak için Gerekli Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı ve fotokopisi
  • Son 3 aya ait su, elektrik, telefon ya da doğal gaz faturası
  • Gelir belgesi

Maaşlı çalışanlar için maaş bordrosu

Serbest meslek sahipleri için son döneme ait vergi levhası ve fotokopisi

Emekliler için maaş cüzdanı fotokopisi

Kira geliri olanlar için tapu ve kira kontratının fotokopisi

Belgelerin teslimi, bankanın krediye onay vermesinin ardından gerçekleştirilir.

Yapı Kredi’den Kredi Almak için Şartlar:

  • 18 yaşının üzerinde olmak
  • Belgelenebilir gelire sahip olmak
  • Yapı Kredi’den kredi almak için uygun şartları taşımak
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın
x