Yapı Kredi SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Yapı Kredi SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin ilk özel bankası unvanıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Ülke genelindeki yaygın şube ve çalışan ağı sayesinde finans sektörünün her noktasında yer almaktadır. Bireysel ve ticari faaliyet gösteren müşterilerine ihtiyaç kredisi kapsamında krediler sunmaktadır. Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu yapma seçeneği ile müşterilerin mobil cihazları aracılığıyla işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak sağlanmaktadır. Müşteriler kredi başvuru işlemlerini SMS yoluyla yaptığı gibi kredi değerlendirme sonucunu da SMS ile öğrenebilmektedir. Bu yazımızda Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu, kredi başvuru belgeleri, kredi başvuru şartları, 10.000 TL kredi hesaplama, kredi vade ve faiz oranlamaları ile ilgili detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Yapı Kredi SMS ile Anında Kredi Başvurusu

Yapı Kredi SMS ile Kredi Başvurusu

Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu alarak müşterilerin zahmetsiz bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Müşterilerin başvuru süreci kredi notu, risk raporu ve gelir seviyesine bağlı olarak değerlendirildikten sonra tekrar SMS yolu ile müşterilere iletilmektedir. Kişilerin başvuruları ön talep niteliği taşımaktadır ve başvurusu onaylanan kişiler banka şubeleri aracılığıyla işlemlerini resmiyete dökmektedir.

Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu yapmak için kelimelerin arasında boşluk bırakarak Kredi Türü, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası, Aylık Geliriniz şeklinde yazarak 4411’e gönderebilirsiniz. Başvuru sürecinin kısa sürede değerlendirildikten sonra olumlu veya olumsuz olarak tekrar tarafınıza SMS yoluyla iletilecektir.

Örnek SMS ile kredi başvurusu: Bireysel 99999999999 10000

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu yapan kişiler için maksimum kredi limiti belirlememektedir. Her kişi için yapılan değerlendirmeler sonucunda özel limitler belirlenmektedir. Banka şubelerinden kredi başvurusunda bulunan müşterilerin kredi limitleri daha yüksek olarak kabul edilmektedir. Kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılamanız için sunulan kredi miktarının geri ödemesini 60 ay vadeye kadar gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Yapı Kredi SMS ile 10.000 TL kredi hesaplama faiz oranları ile vadenin uzunluğuyla alakalı olarak değişkenlik göstermekte ve toplam ödenecek tutarı oluşturmaktadır. Vade ve toplam ödenecek tutar arasındaki ilişki aşağıdaki tabloda belirtilmektedir.

VadeFaiz OranıAylık TaksitToplam Ödenecek Tutar
6 Ay%1,851.798,54 TL10.791,19 TL
12 Ay%1,85958,42 TL11.501,02 TL
24 Ay%1,85541,98 TL13.007,54 TL
36 Ay%1,82404,02 TL14.544,46 TL

Yapı Kredi Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Kredi ürünlerini her dönemde gelişmiş olarak sunan Yapı Kredi, kredi tutarı olarak 1.000-75.000 TL arasındaki alt ve üst limitlerden yararlanabilmeyi sağlar. Banka tarafından belirlenen nakit tutarları arasından bireysel olarak uygunluk durumuna göre mevcut krediden yararlanılabilir.

Bankanın sunduğu limit aralıkları dahilinde ve aynı zamanda bireysel olarak mevcut olan kredi performansına göre, müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirme sağlanır. Yapı Kredi müşterisi olanlar ve olmayanlar tarafından alınabilir durumdaki kredi için, mevcut olan ücret belirlemesi tamamen şartlar özelinde şekillendirilir.

Bireysel olarak müşteri durumuna göre Yapı Kredi tarafından incelemenin yapılması sonrasında alınabilecek tutar net olarak bildirilir.

Yapı Kredi Sigortasız Kredi Başvurusu

*Yapı Kredi Sigortasız Kredi başvurusu hakkında bilgi almak için resmi tıklamanız yeterli..

Yapı Kredi Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Yapı Kredi Bankası, kredi başvuru şartları içerisinde yaş sınırı bulunmaktadır. Başvuru işlemlerini gerçekleştirecek kişilerin 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde başvuru işlemleri değerlendirmeye alınmayacaktır. Kredi aşamasında müşterilerden kefil şartı aranmamaktadır. Banka yetkilisi tarafından gerek görülmesi halinde sizlerden kefil veya ekstra şartlar talep edebilmektedir.

Kredi başvuru sonuçları gelir belgesine ihtiyaç duyarak sonlandırıldı ise gelir belgenizi en yakın Yapı Kredi Bankası şubelerine götürmeniz gerekmektedir. Gelir belgesine ihtiyaç duyulmadan onaylanan kredileriniz için evrak talebi bulunmamaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR YAZ
  • Yasin5 sene önce
  • Sigortam yok ama 5.000 gelirim var aylik 30.000 ihtiyacim var yapi kredi musterisiyim isyeri acacagim kredi almam mumkunmu

  • Sevcan6 sene önce
  • Benim çok ihtiyacım var keredi çekmek istiyorum

  • yusuf6 sene önce
  • Kredi istiyorum

  • sinan6 sene önce
  • Sigortam girisli cikisli ihtiyacimda var