Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2019Yapı kredi, son dönemlerde kurumsallık konusunda kendini büyüten ve insanlara hızlı avanslar sunan önemli bir kredi kartı sağlıyor. Kendi içinde 4 farklı kredi kartı sunan Yapı Kredi bankası, tercihlerinize göre çok daha hızlı ve etkili bir hizmet sunuyor.

Tercihlerin tamamına tek bir tıklama ile ulaşın ve yeniliklerin hepsini kullanmaya başlayın. Peki ama bu yazıda neler öğreneceksiniz? Buyurun listemiz şu şekildedir;

  • Yapı kredi kredi kartı başvurusu
  • Yapı kredi kredi kartları

Online olarak yapacağınız başvurular size ekstra hız kazandıracaktır. Bu yüzden başvurularınızda hızlı hareket etmek adına, online tercihleri kullanabilirsiniz. Yapı kredi bankasının bir diğer farkı da, genellikle hızlı bir bankadır ve ödeme tarihlerinize yaklaşınca size bildirim gönderirler.

Yani kredi kartı kullanıyorsanız, taksit ödemelerinin zamanına yaklaşınca önden mesaj gönderebilirler. Bu durum pek çok kişiyi rahatsız eden bir durum olsa da, bankacılık etiği üzerinde mantıklı karşılanabilir. Tercihi siz arkadaşlarımıza bırakıyoruz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Pek çok kişiyi yakından ilgilendiren bu işlemi, online olarak yaparak zaman kazanabilirsiniz. Yapı Kredi kredi kartı başvurusunu sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden sorgulama yapıp kredi kartı ürünlerini inceledikten sonra seçtiğiniz ürüne bulunduğunuz yerden online başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili Yazı: Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Güncel olarak sağladığımız bilgiler ve farklı ürünleri tek ekran üzerinde size sunarak en doğru kredi kartını bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bunun yanı sıra sunduğumuz ekstra bilgiler ve güncellemeler ile zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Yapı kredi kredi kartı başvurusu hızlı işlemler için en doğru yerdesiniz! Hemen tıklayın.

Yapı Kredi SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

World adı altında sunulan kart başvurularınızı Yapı Kredi’nin SMS bankacılığı çatısı altında yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için kart talebinde bulunan kişinin adına kayıtlı bir cep telefonundan “WORLD boşluk TC numaranız” şeklinde tuşlama yaparak bu mesajı 4407’ye göndermeniz gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu SMS ile başvuru sonrasında yetkili birim tarafınıza telefonla dönüş sağlayacaktır. Bu görüşmede müracaatınızın olumlu veya olumsuz sonuçlanması hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

  • World Web 11122233344
  • GOLD 111222333444
  • ADIOS 11122233344
  • PLAY WEB 11122233344
  • TAKSITCI WEB 11122233344

Yapı Kredi Kredi kartları

Bankanın sunduğu kredi kartlar 4 farklı biçimde bizlere sunuluyor. İhtiyaçlarınıza göre birbirinden farklı kampanyalara sahip olan bu kartlar için, sizler de zaman kaybetmeyin ve hızlı bir ilerleme ile pozitif sonuçlara ulaşın.

Yapı Kredi Worldcard (Başvuru ve bilgi için tıklayın.)

Yapı Kredi kredi kartı seçenekleri ile alışveriş keyfinizi daha kazançlı hale getirebilirsiniz. Hem yaptığınız alışverişlerden puan biriktirmek hem de pek çok farklı alanda taksitlendirme imkanından faydalanabilmek için Yapı Kredi kredi kartlarını tercih edebilirsiniz.

Yapı Kredi World Gold (Başvuru ve bilgi için tıklayın.)

Yaşam kalitenizi ileriye taşıdığını söyleyen kart. Tercihlerinizde ekstra puanlar ve lüks indirimler sağlıyor.

Seyahatlerinizden alışverişlerinize, iş yaşamınızdan sosyal hayatınıza tüm tercihlerinizde size özel fırsatlar ve öncelikler sunan World Gold kart sizin imzanızdır. World Gold ile gittiğiniz her yerde, yaptığınız her harcamada size özel ayrıcalıklardan yararlanabilir, yaşam kalitenizi ve rahatınızı hep bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Yapı Kredi World Platinum (Başvuru ve bilgi için tıklayın.)

Ayrıcalıklı dünyalar sunuyor ve ihtiyaçlarınızı da hızlı şekillerde çözümleyebiliyorsunuz.

World Platinum dünyasında siz “tek”siniz. World Platinum ile yaşamınızın her anında kendinizi özel hissederek, her zaman daha fazlasını isteyebilir, hayallerinizi beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. World Platinum yalnızca bir kredi kartı olmanın ötesinde, limitsiz yaşayanlara özel bir dünya sunuyor.

Yapı Kredi Adios Kart (Başvuru ve bilgi için tıklayın.)

Worldcard özelliklerini taşıyan Adios kart ile puan biriktirebilir, biriktirdiğiniz puanlarla uçak bileti alabilir ya da otel rezervasyonu yapabilirsiniz. Adios kampanyalarını takip ederek siz de bedava seyahat etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kart (Başvuru ve bilgi için tıklayın.)

Yapı Kredi’nin gençlere özel kartı Play Card ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve puan biriktirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Play Card öğrenciler için ideal bir kredi kartı. Pek çok öğrencinin ihtiyaçlarına çözüm üreten bu kart, hem hızlı hem de etkili bir dile sahip diyebiliriz. Bu yüzden de rahatlıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Tercihleri kaçırmamak için, ihtiyaçlarınızı doğrulayın ve hemen başvurunuzu yapmaya başlayın.

Kredi kartı başvurularında önemli olan kredi notunuzun iyi olmasıdır. Ne kadar yüksek o kadar iyi tabii. Ama şu da var ki, şayet öğrenci iseniz ve kredi notunuz düşük ise (malum eski deneyimler), o zaman biraz zor kart alabilirsiniz.

Böyle durumlar için nakit blokajlı kredi kartı tercih edebiliyorsunuz. Bunları sağlamak için de Yapı kredi kredi kartı başvurusu işlemleri üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Şimdiden pozitif dönüşler diliyoruz.

Yorum yazın