Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2018Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi kredi kartı başvuru konusunda iletişim kanallarını bulmak noktasında zorlanıyorsanız doğru bilginin adresindesiniz. Kredi kartları günümüzü insanlarının ekonomik hareketlerinde en çok başvurdukları estek kuvvettir. Bu kart ürünleri sayesinde insanlar ödemelerini yavaşlatıp biraz nefes alabilir veya ihtiyaçlarına daha hızlı ulaşabilirler.

Kredi kartları için birçok banka ve birçok aracı kurum hizmet vermektedir. Ancak Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu kartlar ile temel aidatlar haricinde hiçbir ücret ödemeden kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek iletişim kanallarını inceleyerek, kart müracaatında bulunabilir ve ayrıcalıklı hizmetlerden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz…

İnteraktif bir bankacılık hizmeti sunan Yapı kredi unsurlarından destek alarak kart müracaatında bulunmanız mümkün. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvuru talebiniz için kullanabileceğiniz kanalları ve uygulama yöntemlerini alt başlıklar halinde listeledik. Sizin için hangi yöntem daha kolay olacaksa o başlığı incelemenizi tavsiye ederiz…

Kredi kartı alım gücünüzü taksitlendirme olanaklarıyla genişlettiği için büyük oranda faydalı bir ödeme aracıdır. Ancak kullanımı noktasında aşırıya kaçmamak dikkat etmeniz gereken bir özelliktir. Bu kullanımda aşırıya kaçıp dikkat göstermezseniz daha da kötü sonuçlara varan sorunlar yaşayabilirsiniz. Hemen bir kredi sahibi olmak istiyorsanız birçok kanaldan başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartları

 • World
 • Crystal
 • Adios
 • Play
 • Taksitçi

Yapı Kredi’nin tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Worldcard‘tır

Yapı Kredi’den kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

 • Telefon ile kredi kartı başvurusu
 • Sms ile kredi kartı başvurusu
 • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu
 • Şubelerden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvuru işlemleriniz için ilk aşamada herhangi bir Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz. Tüm özelliklerden ve limit bilgilerinizden dolayı bilgi almak için şubeden birebir destek almanızı öneririz.

Öyle ki yine şubeden destek alırsanız limit bilgilendirmeniz yapılacağından başvurunuzun daha hızlı bir şekilde kabul edilmesini sağlayabilirsiniz. Şube ile vakit kaybetmek istemeyenler ise diğer yolları tercih edebilirler…

Yapı Kredi SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

World adı altında sunulan kart başvurularınızı Yapı Kredi’nin SMS bankacılığı çatısı altında yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için kart talebinde bulunan kişinin adına kayıtlı bir cep telefonundan “WORLD boşluk TC numaranız” şeklinde tuşlama yaparak bu mesajı 4407’ye göndermeniz gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu SMS ile başvuru sonrasında yetkili birim tarafınıza telefonla dönüş sağlayacaktır. Bu görüşmede müracaatınızın olumlu veya olumsuz sonuçlanması hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

 • World Web 11122233344
 • GOLD 111222333444
 • ADIOS 11122233344
 • PLAY WEB 11122233344
 • TAKSITCI WEB 11122233344

Yapı Kredi Bankası Web'den Kredi Kartı Başvurusu

İnternet üzerinden kart başvurusu yapmak isteyen tüketiciler, direkt bankanın resmi web adresini ya da internet şubesini kullanabilirler. Yapı Kredi Bankası web’den kredi kartı başvurusu için aşağıdaki linke tıklamanız ve sonrasında açılan ekrana sizden istenen bilgileri girerek müracaatınızı tamamlamanız yeterli olacaktır.

Başvuru için tıklayın.

Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucu için dilerseniz 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Çağrı merkezinden destek alabilir. Bunun yanında kredi kartı başvuru sorgulama linkine tıklayarak da bankanın internet şubesi aracılığıyla müracaatınızı takip etmeniz mümkün. Bu aşamada oldukça kolay bir ara yüze sahip olan başvuru ekranından destek alabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Diğer Yollar

Yapı Kredi bank kredi kartı başvurusu için bir diğer yolda bankanın bünyesine bağlı olarak çalışmalarına devam eden telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanmaktır. 444 0 444 numaralı telefonu arayarak hemen kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yine tüm Yapı Kredi ATM’lerinden de destek alabilirsiniz. Eğer daha önce bankanın hizmetlerinden yararlanmadıysanız telefon şubesine kullanmanızı öneririz. Bu kanaldan daha hızlı işlem alabilirsiniz.

Yapı Kredi Wordcard Kredi Kartı Özellikleri

Başvuru sonrasında sahip olacağınız kredi kartı ürününüz sayesinde harcamalarınızı aylık olarak taksitlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ihtiyacınız olması durumunda kartınızın nakit avans özelliğini kullanabilirsiniz.

Bankanın sunmuş olduğu alışveriş güvencesi kapsamında Worldcard’ınızla yaptığınız alışverişlerinizde indirim, puan ve benzeri ayrıcalıklarda kazanabilirsiniz. Özellikle ürünün imtiyazlarına bağlı olarak havaalanı transferlerinde, konforlu araçlar ve indirimli fiyatlardan anında yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası kredi kart başvurusu sonrasında kartın özellikleri kapsamında bankanın asistan hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Tıbbi danışma hattından Sosyal Etkinlik Hizmetleri’ne kadar birçok konuda problem yaşadığınız an, 444 0 444 telefon bankacılığı üzerinden kartınız sayesinde hizmet alabilirsiniz…

Türkiye’de en geniş üye iş yeri olmasından dolayı en avantajlı kredi kartları arasında bulunmasının yanında Adios ve Play kart ile hem yurt dışı seyahatlerinde avantajlı bilet almanız ve alışveriş yapmanıza imkan vermektedir. Crystal kart ile bütün ev eşyalarında indirimli alışveriş yapabilmenin yanında özel günlerde ekstre bonus kazanmanızı sağlayacak kampanyaları bulunmaktadır.

Birçok e-ticaret sitesinin worldcard anlaşması olmasından dolayı internet üzerinden yapacağınız alışverişler de taksit yapma imkanı bulunmaktadır. Oluşturacağını sanal kredi kartı ile güvenli bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

İsterseniz Yapı Kredi kredi başvurusu ile de uygun ödemeli ve faizli ihtiyaç kredisi başvurunuzu Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi şubelerinden yapmanız mümkün.

Yorum yazın