Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Türkiye’nin en önemli bankaları arasında yer alan Yapı Kredi, otomatik ödeme talimatı kampanyasıyla fatura ödemelerini unutan kişilerin derdine derman oluyor.Yapı Kredi, sunduğu bu çok önemli kampanyayla müşterilerinin faturalarını otomatik bir şekilde ödüyor, onların puan kazanmasına da yardımcı oluyor.

İşte, Yapı Kredi’nin otomatik ödeme talimatı kampanyasının o çok önemli detayları…

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı

Worldcard Otomatik Ödeme Talimatı

Yapı Kredi müşterileri, 11 Mart – 10 Nisan 2019 tarihleri arasında kredi kartlarından verecekleri otomatik fatura ödeme talimatı sayesinde birçok önemli avantajla karşılaşmaktadır. Böylece Yapı Kredi Worldcard sahipleri ve Yapı Kredi’nin diğer kredi kartlarını kullanan kişiler,otomatik ödeme talimatı vererek hem fatura takibinden kurtulmakta hem de 60 TL’ye varan puan kazanmaktadır.Kişiler, ilk yeni otomatik ödeme talimatı için 20 TL, diğer yeni talimatlar için ise 10 TL kazanabilmektedir.

Yapı Kredi’nin bu çok özel kampanyasından kişiler yalnızca bir kez faydalanabilecek ve en fazla da 60 TL ödül kazanabilecektir. Bununla birlikte kampanya dahilinde elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu, HGS ve internet talimatları ödüllendirilecektir. HızlıCep talimatları ödüllendirilmeyecektir. Kazanılan puanlar ise 15 Mayıs 2019 tarihinde kişilerin kredi kartlarına yansıtılacaktır.

Kampanyaya katılım göstermek isteyen kişiler, TALIMAT yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numarasını ekleyerek 4470’e SMS gönderebilmektedir. World Business kart sahipleri ise, TALIMAT yazıp boşluk bıraktıktan sonra müşteri numarasını yazarak 4470’e SMS gönderebilir. Ayrıca sisteme kayıtlı olmayan cep telefonlarından yapılan başvuruların dikkate alınmayacağını da söylemek isteriz.

Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı

Yapı Kredi’de vadesiz hesabı olan kişiler de, otomatik ödeme talimatı verebilir ve faturalarının her ay otomatik bir şekilde ödenmesini sağlayabilir. Yukarıda, bankanın otomatik ödeme talimatı kampanyasına detaylı bir şekilde yer vermiştik.

Kredi kartı sahiplerinin yanı sıra, Yapı Kredi’de vadesiz hesabı olan kişiler de, bu çok önemli kampanyadan yararlanabilmektedir. Böylece vadesiz hesabı olan Yapı Kredi müşterileri, yukarıda belirtilen tarihler arasında otomatik ödeme talimatı verebilmekte ve anında da puan ödülü kazanabilmektedir.