Yapı Kredi Sigortasız Kredi Başvurusu 2020Yapı Kredi internet bankacılığı konusunda yapısal olarak ilerlemiş çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu anlamda internet üzerinden çeşitli bireysel veyahutta kurumsal bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilmesi bunların arasında elbette ki özellikle krediler çok dikkat çekmektedir. Çok rahatlıkla internet sitesi üzerinden bu başvurular gerçekleştirilebilmektedir.

Biz de sizlere bu yazımızda genel anlamda kredi başvurularının nasıl yapılacağı konusunda ve işlemlerinizin gerçekleştirilmesi sırasında nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Bilindiği gibi güncel kredi faiz oranları, geçmiş aylara oranla biraz daha düşürülmüş.

Bunu özellikle konut kredilerindeki düşme elbette ihtiyaç kredileri ve taşıt kredilerinde de aynı şekilde olumlu geri dönüşler olarak sunuldu. Bu anlamda kredi başvuruları 2019 yılında daha rahat ve daha uygun şekilde sunulmuş bulunuyor.

Yapı Kredi Sigortasız Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Sigortasız Kredi Fırsatı

Yapı Kredi Bankası’na sigortasız çalışmanıza rağmen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca tabii bankaların bilindiği gibi son dönemde kredi işlemlerinde sigorta işlemi gerçekleştirmesi gibi bir durum da söz konusu. Yapı Kredi burada her iki yönden de sizlere farklı fırsatlar sunuyor. Yapı Kredi internet sitesi üzerinden rahatlıkla başvuruda bulunabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri sizlerle iletişime geçiyor ve bu krediyi nasıl kullanabileceğiniz konusunda sizlere gerekli Yönlendirmeleri yapıyor. Bu sigortasız kredi işlemlerinde siz de iş yerinizden en azından almış olduğunuz bir evrağı sunmanız isteniyor. Bu dahilde sizler de istediğiniz sonuca ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca öğrenciler için de öğretim adı altında alabilecekleri ihtiyaç kredileri mevcut. Bu işlemlerin yanı sıra yapısal olarak ev sahibi olmanıza rağmen kira gelirinize bağlı olarak ipoteksiz şekilde de banka kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Gerekli kontratın sunumu dahilinde banka sizlerden kefil talep etme hakkını mahsus tutarak bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Sigortasız İhtiyaç Kredisi

Sigortasız çalışanlar için ihtiyaç kredileri iki farklı şekilde verilmektedir. Bunlar gerek ipotekli gerekse kefil karşılığında verilebilen krediler.

Sigortasız İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Kredi Tutarı Vade Sayısı Faiz Oranı Taksit Tutarı Toplam Ödeme
15,000 TL 36 Ay 2,04 631,66 22.739,70 TL

Özellikle uzun dönem bankalarda çalışan verilen gibi problemi olmayan insanlar için çok da uygun şekilde sunuluyor. Kredi faiz oranlarında elbette ki banka ile çalışmanızı ve olumlu referanslarınız da size de etki ediyor. Bu dahilde özellikle faiz oranlarının düştüğünü en azından kredi notunuz sebebiyle bu tip durumlarla karşı karşıya kalabileceğinizi görmüş olacaksınız.
Sigortasız Taşıt Kredisi

Sigortasız Taşıt Kredisi Hesaplama
Kredi Tutarı Vade Sayısı Faiz Oranı Taksit Tutarı Toplam Ödeme
50,000 TL 60 Ay 1,89 1533,23 91993,61

Taşıt kredilerinde sigorta konusunda elbette taşıtlara ait olan sigortaların yapılması mecbur. Zaten aracın trafikte herhangi bir sıkıntı yaşanmaması adına gerekli sigortaları yaptırmak zorunda. 5 yaş olan araçların kredili bir şekilde alınabilmesi söz konusu. Burada kredi tutarı kadar taşıta ipotek konuluyor ve bu ipotek sizin kredinizi bitirmeniz neticesinde kaldırılmış oluyor.

Sigortasız Konut Kredisi

Sigortasız konut kredisi işlemlerinde iki nokta hakkında özellikle bilgi vermekte fayda var. Elbette sigortasız çalışanlar da konut kredisi başvurusunda bulunabilir ve konut kredisi alabilirler.

Sigortasız Konut Kredisi Hesaplama
Kredi Tutarı Vade Sayısı Faiz Oranı Taksit Tutarı Toplam Ödeme
100,000 TL 120 Ay 1,64 1911,39 229365,97

Ancak konut kredilerinizi kullandıktan sonra gerekli DASK, konut sigortası gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi mecburidir. Bu aslında her banka için kurulmuş olan bir sistemdir. Yani hangi bankadan başvuruda bulunursanız bugün burada bu masraflar sizin karşınıza çıkacaktır. Ancak Yapı Kredi genel anlamda uygun masraflarla bu işlemi gerçekleştirmektedir. Ayrıca ekspertiz masrafları da gerçekten uygun bir şekilde sunulmaktadır.

Yapı Kredi Sigortasız Kredi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuruda bulunmak için internet üzerinden başvuru yaparsanız daha rahat bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Burada net gelirinizi yazmanızı tavsiye ederiz. Gelirinizi yazdığınız zaman yani sigortasız şekilde olsa da gelirinizi yazdığınız daha müşteri hizmetleri sizlerle iletişim içerisinde girecektir.

Bu konuda daha rahat bir şekilde sonuç alabileceğiniz gibi aynı zamanda sizlere gerekli geri bildirimin de verilmesi sağlanmış olacaktır. Bunun yanı sıra özellikle sigortasız çalışarak kredi çekenler için en kolay yöntem kesinlikle kefillik sistemidir. Eğer elinizde bir yer varsa ipotek göstererek de bu tarz bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sigortasız Kredi Alma Şartları

Sigortasız başvuruda bulunmak ve Yapı Kredi Bankası’nın sizlere sunmuş olduğu kredi fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız az önce de söylediğimiz gibi internet üzerinden başvuruda bulunmanız gerekli. Bunun yanı sıra özellikle dikkat etmeniz gereken durum ipotek işlemleri.

Çünkü kredi alırken eğer gerekli görülürse ipotek işlemleri ile de bunu yapma şansına sahipsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Bankası gerekli gördüğü hallerde sizlerden kefil talep edebilmektedir. Eğer krediye uygun görülmeyen durumlar olursa veya bu kredide kefil istenir. Sizler de kefil göstermeniz dahilinde istediğiniz sonuçlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın