yemeksepeti hesabı tamamen silme

Yemeksepeti Hesap Silme (Dilekçe Örneği)

Son günlerde ortaya çıkan veri sızıntısı iddialarından sonra birçok kullanıcı Yemeksepeti hesabı nasıl silinir diye merak etmekte. Yemeksepeti\’nin ilgili mail adresine aşağıda vereceğimiz dilekçe örneğini iletirseniz hesap silme işleminiz en geç 30 gün içerisinde tamamlanacaktır.

Yemeksepeti hesabınızın kalıcı olarak silinmesi için [email protected] adresine, aşağıdaki dilekçe örneğine kendi bilgilerinizi ekleyerek göndermeniz gerekmektedir:


Sn. Yemeksepeti Veri Sorumlusu, 

E-Posta konusundan da anlaşılacağı üzere, KVKK 11. maddesinin (e) ve (f) bendi kapsamında; 

  • Tarafıma ait; sisteminizde ve ilişkili tüm veritabanlarınızda bulunan kişisel verilerimin silinmesini,
  • Kişisel verilerimin silinmesi ve yok edilmesine ilişkin işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini,

talep etmekteyim.

İlgili talebimin 30 gün içerisinde yerine getirilip tarafıma haber verilmemesi halinde KVKK 14. maddesinin (1) numaralı fıkrası uyarınca Kişisel Verileri Koruma Kurumu\’na şikayette bulunma hakkımı kullanacağımı da tarafınıza ayrıca iletmek isterim.

İlgili Yemeksepeti Hesap Bilgilerim: 

  • Mail: [Yemeksepeti hesabınızdaki mail adresiniz]
  • Tel: [Yemeksepeti hesabınızdaki telefon numaranız]

Saygılarımla,

[Adınız Soyadınız]


Yukarıdaki talep/dilekçe örneğini vermiş olduğumuz mail adresine, kendi bilgilerinizi doldurarak iletmeniz ardından hesabınız en kısa süre içerisinde kalıcı olarak silinecek ve bilgileriniz yok edilecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir