Ziraat Bankası 2021 İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası da diğer birçok banka gibi 2021 yılında da müşterileri için yeni kredi imkanları sunmaya devam ediyor. Emekli maaş müşterilerine, kamuda çalışan memurlara ve özel sektörde çalışan ve maaşını Ziraat bankasından alan ya da maaşını Ziraat Bankası\’na taşıyan işçilere Ziraat Bankası tarafından özel kredi imkanları sağlıyor. İşte Ziraat Bankası\’nın düzenlediği 2021 Emeklinin Artısı ve Çalışanın Artısı kredi imkanları…

Ziraat Bankası\’nın geçtiğimiz yılda da sunduğu kredi kampanyalarından bir tanesi olan maaş müşterileri için özel kredi kampanyası 2021 yılında da sunulmaya devam edecek.

Banka tarafından emeklilere, işçilere ve memurlara özel kredi imkanı sunulmaya devam edecek. Özel şartlar ile birlikte sunulan bu kredi fırsatlarında en önemli nokta ve şart ise, kredi kullanmak isteyen müşterilerinin maaşlarını Ziraat Bankası\’ndan çekiyor olmaları. Eğer siz de Ziraat Bankası\’nın maaş müşterisiyseniz bankanın sunduğu özel kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Emeklilere ve İşçilere Özel 2021 Ziraat Bankası Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası tarafından müşterilerine sunulan kredi paketleri emekliler için ayrı, çalışanlar için ayrı olacak şekilde sunulmakta. Kamu ya da özel sektörde çalışanlar için \”Çalışanın Artısı Kredi\” ismiyle ihtiyaç kredisi imkanı sunan Ziraat Bankası, emekli olan maaş müşterileri için de \”Emeklinin Artısı Kredisi\” adında kredi imkanı sunmakta.

Bankanın bu iki tür olan ihtiyaç kredisi kampanyasında da sunduğu faiz oranları değişmiyor. Hem özel sektör ve kamu çalışanları hem de emekli maaş müşterileri Ziraat Bankası\’ndan kredi kullanmaları durumunda bu özel kredi kampanyalarından faydalanabiliyor. Peki bu kredi paketlerinin faiz oranları ve özellikleri nelerdir?

– Çalışanın artısı ve emeklinin artısı şeklinde sunulan kredi paketlerinde müşterilere kredi ödemelerinde 36 ay vade imkanı sunuluyor.

– Banka müşterilerinin maaş aldıkları ödeme günlerine göre özel olacak şekilde kredi ödeme planı sunuluyor.

– Gerekli koşulların sağlanması durumunda maaş müşterileri 100,000 TL \’ye kadar kredi kullanabiliyorlar.

– Ziraat Bankası\’nın sunduğu bu iki kredi kampanyasında da yüzde 1.75 oranında faiz uygulanmakta.

Bu kredi kampanyasında örnek bir kredi hesaplaması yaparsak eğer 10,000 TL tutarında bir kredi çekildiğinde aylık geri ödeme taksit tutarı 395 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Kredi başvurusu için tıklayınız.