Ziraat Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

1 dk okuma süresi

Ziraat Bankası Başvuru Sonucu Takip

Son dönemlerde hemen her kesime hitap eden kredi ve kredi kartları, kulanım alanı olarak da oldukça genişlemiştir. Ziraat bankası, Tüketicilerin banka ile ilişkisi yâda belirlemiş olduğu bazı politikaları gereği, kişilere esnek başvuru zamanlaması uygulayabilmektedir.

ziraat bankası başvuru sorgulama

Ziraat Bankası Kredi Kartı Sorgulama (Başvuru Takibi)

İhtiyaç sahibi kişiler, Ziraat bankasına yapmış olduğu kredi kartı başvuru sonucunu, iki yolla takip edebilir ve sonucunu öğrenebilirler. Bunlardan ilki bankanın herhangi bir şubesi olup, diğeri ise müşteri iletişim merkezi hattıdır.

Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sorgulama işlemi 2 farklı yolla öğrenilebilir.

  • Telefon Bankacılığı
  • Şube

Banka Şubesi

Size en yakın Ziraat Bankası şubesinden, yapmış olduğunuz başvuru sonucunu takip edebilir ve ne zaman sonuçlanacağına dair bilgi alabilirsiniz

Telefon Bankacılığı

Kredi kartı başvurusunu öğrenmenin bir diğer yöntemi ise, bankanın,444 00 00 – 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi hattını aramaktır

Ziraat Bankası Kredi Başvuru Sorgulama (Başvuru Takibi)

Tüketicilerin ihtiyaçları neticesinde başvurdukları krediler, genel olarak kısa süre de yanıt bulmaktadır. Bu konuda müşterisini üzmek istemeyen ve en kısa zaman içinde sonucu belirtmeyi hedefleyen Ziraat Bankası, 2 yol ile başvuru sonucunu belirtmektedir. Bunlar, tıpkı kredi kartı sonucu sorgulama yönteminde olduğu gibi banka şubeleri aracılığıyla ve telefon bankacılığı İle mümkündür.

Ziraat Bankası kredi başvuru sorgulama işlemi 2 farklı yolla öğrenilebilir.

  • Telefon Bankacılığı
  • Şube

Telefon bankacılığı

Bankanın, 444 0 000 numaralı telefon bankacılığını aramanız halinde, sesli yanıt sistemi yönlendirmesi ile müşteri temsilcisine ulaşabilir ve yapacağınız görüşmeler sonucunda kredinizin akıbetini öğrenebilirsiniz.

Banka Şubesi

Kişilerin kredi sorgulamak konusunda, en sık kullandıkları ve en güvenilir buldukları yöntem, banka şubesinde giderek birebir görüşmeler halinde sonucu öğrenmektir. Bankanın müşteri yetkilisine TC kimlik numaranızı vermeniz halinde kredinizin olumlu ya da olumsuz sonucunu öğrenebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın
x