Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

Gelir belgesi olmayanlara, çiftçilere, memurlara ve özel kurum çalışanlarına; kısacası hemen herkese destek veren, Türkiye’nin en büyük bankalarından Ziraat, ev hanımları için kredi seçeneklerini de sunabilmekte. Bakıldığında, ihtiyaç kredileri kategorisinde değerlendirilebilen bu krediler sayesinde, ev hanımları da bütün ihtiyaçlarına rahatlıkla tez elden kavuşabiliyor ve yüksek vade seçenekleri ile aldıkları parayı taksit taksit ödüyorlar.

Bu yazımızda sizler için Ziraat Bankası ev hanımları için kredi ürünlerini konuşacağız. Siz de, daha önce herhangi bir biçimde kredi almadıysanız ve bir ev hanımı olarak kredi kullanmak istiyorsanız, yazımızı okuyarak Ziraat’te kredi almanın avantajlarını öğrenebilir, nasıl başvuru yapabileceğinizi ayrıntıları ile görebilirsiniz.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Özel Kredi

Ziraat Bankası tarafından sunulan ev hanımlarına özel kredi seçeneği, ihtiyaç ya da tüketici kredisi bağlamında değerlendiriliyor. Bakıldığında, bu krediyi 100 Bin TL’ye kadar kullanabilmeniz mümkün oluyor ve sizden genelde büyük meblağlar istemiyorsanız bir ev hanımı olarak herhangi bir gelir belgesi doğal olarak istenmiyor.

İlgili YazıEv Hanımları Ne kadar Kredi Çekebilir?

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Hesaplama Tablosu

Aşağıda sizler için sunduğumuz tabloda, Ziraat Bankası’nın ev hanımlarına özel kredilere sunduğu faiz oranlarını, aylık ödeyeceğiniz taksit miktarlarını ve elbette toplamda ödeyeceğiniz borç miktarını rahatlıkla görebilirsiniz.

*Mobil kullanıcılar tablonun tam halini görebilmek için telefonunu yan çevirmeli

Kredi TutarıFaiz OranıVadeAylık Taksit
10.000 TL%2,3536445,82 TL
30.000 TL%2,35361.337,46 TL
50.000 TL% 2,35362.229,10 TL
100.000 TL% 2,35364.458,19 TL

Ziraat Bankası Ev Hanımı Kredi Kampanyaları

Ziraat Bankası’nda ev hanımlarına özel kredi kampanyaları kapsamında, genelde en düşük faiz oranları ve en yüksek vade seçenekleri sunulmakta. Şu sıralar, 100.000 TL’ye kadar tamamen sabit faizden yararlanabiliyor ve %2,35 üzerinden kredilerinizden faydalanabiliyorsunuz. Düşük meblağlı kredilerde herhangi bir gelir belgesi istemeksizin kredi başvurularınızı alabilen ve özellikle bir Ziraat müşterisi iseniz kredinizi anında hesabınıza tahsis edebilen bu bankada; hizmette neredeyse sınır yok.

Bir Ziraat Bankası müşterisi olmasanız bile, aşağıda kredi başvurularınızı nasıl yapabileceğinizi ayrıntıları ile açıklamaya çalıştık.

Ziraat Kredi Paketi

Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Faiz Oranı (%)Tahsis ÜcretiTaksit Tutarı
20.000 TL362,35100 TL891,64 TL

İhtiyacınıza uygun faiz oranları bu pakette! Konut, taşıt ve nakit ihtiyaçlarınızın çözümü uygun avantajlı oranlar ile Ziraat Kredi Paketi’nde. Kredi hesaplaması ve hemen başvuru için tıklayınız.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi başvurusu yolları aşağıdaki gibi listelenebilir.

  • Şubeler: Herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden, çok rahat bir biçimde ev hanımlarına özel kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Web Sitesi: Ziraat Bankası web sitesi ziraatbank.com.tr üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularınızı Ziraat müşterisi olmasanız dahi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.
  • Ziraat Mobil: Bir Ziraat Bankası müşterisiyseniz, mobil şube üzerinden anında kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi anında hesabınıza alabilirsiniz.
  • ATM: Herhangi bir Ziraat ATM’si görürseniz, kaybetmeyin! Müşteri olmasanız da ev hanımlarına özel ihtiyaç kredisi ürünlerine başvurunuzu ATM’ler üzerinden yapabilmeniz mümkündür.
  • Çağrı Merkezi: Ziraat Bankası çağrı merkezi 0850 220 00 00 hattında sizleri bekliyor. Müşteri olun ya da olmayın, bir ev hanımıysanız ihtiyaç kredisi başvuruları, çağrı merkezi aracılığıyla da mümkün!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir