Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2018
Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Memurun ve emeklinin bankası diyebileceğimiz mükemmel hizmetlere sahip Ziraat bankası, Maximum kredi kartıyla oldukça üstün bir kredi kartı hizmeti sunuyor. Ziraat kredi kartı başvurusu yapmadan evvel neden Ziraat’ten bir kart sahibi olmanız gerekliliğini ifade edelim.

Ziraat bankası devlet kısmında hisse sahipleri bulundurduğu için daha kaliteli ve akıcı hizmet vermektedir. Bunun yanında herhangi bir sorun çıktığında sizler ekesin sonuç verebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bu sayede sizlerin bankacılık hizmetlerinden aldığınız kalite ve huzur artmaktadır. Kısacası kaliteli ve hızlı bir bankacılık hizmeti için bu bankanın kredi kartı ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Ziraat kredi kartı başvuru yapma talebiniz için sizlere nereden ve nasıl müracaat edeceğinizi alt başlıklar halinde anlattık. Bu konuda müşterilerine sınırsız hizmet sunmaya çalışan Ziraat Bankası, 4 temel platform üzerinden başvuru yapmaya imkân veriyor. Bunlardan en kolay olanı ise internet şubesidir.

Özellikle daha önceden Ziraat bankası bünyesinde hizmet aldıysanız hemen internet şubenize girerek kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Şayet bankanın müşterisi değilseniz bu kanalı kullanamayacağınız için farklı yöntemler ile Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartları

 • Maximum Kredi Kartı (Sanal kredi kartı desteği)
 • Bankkart
 • Temazsız Bankkart
 • Genç Bankkart
 • Kampüs Bankkart
 • Avans Bankkart

Ziraat bankasının sunduğu kartlar arasında en çok tercih edilen kredi kartı Maximum Kredi Kartı’dır.

Ziraat Bankası’ndan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

 • Telefon ile kredi kartı başvurusu (başvuru almıyor)
 • Sms ile kredi kartı başvurusu (başvuru almıyor)
 • Web üzerinden kredi kartı başvurusu (başvuru almıyor)
 • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (başvuru almıyor)
 • Şubelerden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu (başvuru almıyor)

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yöntemleri içerisinde en kolay ve akıcı yol herhangi bir Ziraat şubesine gitmektir. Ancak şubelere gittiğinizde sıra beklemekten dolayı çok fazla zaman kaybedebileceğinizi unutmayınız. Ziraat Bankası kredi kartı başvuru için gerekli olan bireysel işlemler farklı bir bölümde gerçekleştirilmektedir.

Bu nedenle şubeye gittiğinizde sıra alırken bireysel müşteri temsilcisine sıra almanız gereklidir. Burada eğer daha önce bankanın şubelerinden destek aldıysanız veya internet bankacılığı kullandıysanız müşteri temsilcinizin adı bellidir. O kişiye sıra almadan da direkt olarak müracaat edebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı ve aktif bir hizmet almış olursunuz.

Ziraat Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Teknoloji kullanımı konusunda hemen her türlü olanağı seferber eden bu banka, müşterilerine adlarına kayıtlı bir telefondan Kredi kartı sahibi olmak isteyen SMS göndererek kredi başvurusunda bulunma şansı tanıyor.

Ziraat bankası kredi kartı başvurusu SMS ile müracaat için kişinin üzerine kayıtlı bir telefon numarasından “KREDIKARTI boşluk TC KİMLİK NO boşluk, TALEP EDİLEN KART LİMİTİ boşluk AYLIK NET GELİR” bilgilerini yazıp 4757’ye göndermesi gereklidir.

Ziraat Bankası Web'den Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat bankası kredi kart başvurusu anladığınız üzere birçok farklı kanaldan gerçekleştirilebiliyor. Bu başvuru yollarından en çok kullanılanı ise internet üzerinden başvuru yapmaktır. Başvurunuzu internet üzerinden saniyeler içerisinde yaparak kredi kartı sahibi olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Yukarıdaki bağlantıyı sizden istenen kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde girip başvurunuza onay verin. Bu onay sonrasında çalışma saatleri arasında en kısa zaman dilimi içerisinde bir banka görevlisi tarafından aranarak bilgilendirileceksiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Diğer Yollar

Kredi kartı başvurusu yapmak için kullanılabilecek olan diğer yollar ise ATM’den, müşteri hizmetlerinden ve mobil bankacılıktan başvuru yapmaktır. Ziraat bank kredi kartı başvurusu için herhangi bir ATM’ye giderek ister kartla ister kartsız başvurular kısmından kredi kartı başvuru talebinizi gönderebilirsiniz.

Yine dilerseniz 444 0 000 numaralı telefon numarasını da arayarak çağrı merkezinden de destek alabilirsiniz. Ayrıca Ziraat kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için herhangi bir şubeye gidebilir veya 444 0 000 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.

Buna ek olarak sadece kredi kartı başvuru sorgulama merkezine ulaşmak için 0850 220 00 00 numaralı telefonu da arayabilirsiniz. Buradan daha net bir hizmet alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kartının Özellikleri

Bankanın müşterilerinin gerekliliğine göre düzenlenmiş farklı kartları bulunmaktadır. Bu kartların işlevsellikleri ve kullanıcısına kazandırdığı avantajlar birbirinden farklıdır. Taksitli alışveriş yapabilme, Maxi Puan kazanabilme, birbirinden cazip Maximum Kart indirimlerinden yararlanabilme ve kampanyalara katılabilme genel olarak Ziraat Bankası kredi kartı özellikleri içerisinde yer almaktadır.

Ziraat kredi kartı başvuru sonrasında tüm alış-veriş işlemlerinizden kazandığınız Maxi Puan’larınızı anında para yerine harcayabilirsiniz. Dönem borcunuzun belirlenmesi için uygun hesap kesim ve son ödeme tarihleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Günün her saati nakit avans çekebilme ve kartınız üzerinden otomatik ödeme talimatı verme gibi ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca birçok karta tanımlı olan temassız işlem yapabilme özelliği sayesinde de, şifre ve imzaya gerek kalmadan alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’de 200.000’e yakın geniş kredi kartı üye iş yerleri bulunmasından dolayı alışverişlerinizde avantajlı taksit ve puan kazandırma imkanından dolayı tercih edilmektedir. Ziraat Maximum kredi kartı ile kazandığınız maxi puanlarınızı para yerine harcama imkanınız bulunmaktadır.

15 yaşından büyükler için dilerseniz ek kart oluşturarak kredi kartı kullanma imkanları sağlayabilirsiniz.

Kullanıma açık olan kredi kartınızı internet şube hesabınızdan düzenleyerek sanal kredi kartı oluşturabilir ve özellikle internet üzerinde yapacağınız alışverişlerinizde kendi belirlediğiniz limitli sanal kartınızı kullanarak daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartınızın hesap kesim tarihini başvurusu sırasında istediğiniz tarih aralığını belirleyebilir ve tercihinize göre hesap ekstrenizi e-posta olarak adresinize isteyebilirsiniz.

Yorum yazın