Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredisi 2020

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredisi 2020

Kredi kartının çok yoğun bir şekilde kullanılması, kredi kartları borçlarında artış yaşanmasına neden olmaktadır. Hal böyle olunca da günümüzde bazı bankalar, kredi kartı borcunu ödemekte sıkıntı yaşayan kişilere, kredi kartı yapılandırma fırsatı sunmaktadır.

Bu bankalardan biri de, Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma kredisi vererek, kredi kartı borcu olan bireyleri son derece memnun eden yeni bir uygulama ortaya koymaktadır. Ziraat Bankası bu krediyi müşterilerine, ‘Birleştiren İhtiyaç Kredisi’ adı altında vermektedir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredisi

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası, kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan ya da sürekli kredi kartı borcunu geciktiren kişilere çok önemli bir kredi imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile kişilerin kredi kartı borçlarını ödemelerine yardımcı olmakta ve kişilerin borçlarını bir an evvel kapatmalarına da olanak tanımaktadır.

Üstelik, bu uygulama yalnızca Ziraat Bankası müşterilerini kapsamamaktadır. Farklı bankalara kredi kartı borcu olan ve borcunu ödemekte zorlanan kişileri de kapsamaktadır. Ziraat Bankası bu uygulama ile hem Ziraat Bankası müşterilerinin hem de diğer bankalara borcu olan kişilerin, kredi kartı borçlarını çok uygun koşullar altında ödemelerine imkan tanımaktadır.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile kişilerin borçluluk düzeylerini de daha dengeli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu uygulama, borçların tek bir alanda toplanmasından dolayı, borcu olan kişilerin hareket alanının daha gelişmesine neden olmaktadır.

Ayrıca, kredi kartı borcu yüzünden zor günler geçiren kişilerin, borçlarının yüzde 30’u olan bölümü ödeyememesi ve takibe takılması durumlarında da azalmalar yaşanacağını söyleyebiliriz.  Ziraat Bankası’nın Bileştiren İhtiyaç Kredisinin, kişilerin üzerindeki anapara ve faiz yükünü büyük ölçüde azaltmış olacağının da altını çizebiliriz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırması Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası, Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile kredi kartı kullananları oldukça sevindiren bir uygulamaya imza atmıştır. Borçlarından bir an evvel kurtulmak isteyen kişiler de, Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırması kredi başvurusu yaparak, üzerlerinden borç yükünü atmak istemektedir.

Bunun için yapılması gereken şey ise oldukça basittir. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek anında ve rahat bir şekilde Bileştiren İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası’nın Bileştiren İhtiyaç Kredisine başvuru yapılabilmesi için, bankanın ortaya koyduğu çok önemli bir şart bulunmaktadır.  Ziraat Bankası müşterisi ya da diğer banka kartının müşterisi olarak, yerine getirmeniz gereken çok önemli bir husus bulunmaktadır.

Hangi bankanın kredi kartı müşterisiyseniz, o banka tarafından hiçbir şekilde takibe alınmamış olmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası’nın Bileştiren İhtiyaç Kredisi kampanyasının en büyük şartı budur. Şayet, banka tarafından takibe alınmışsanız, bu uygulamadan hiçbir şekilde yararlanamazsınız.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırması Kredisi Faiz Oranları

Bileştiren İhtiyaç Kredisi, çok uygun vade ve faiz oranlarıyla, borcu olan vatandaşların derin bir nefes almasını sağlamaktadır. Bundan dolayı da, kredi kartı borcu olan kişiler, Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırması kredisi faiz oranları hakkında detaylı bilgiye sahibi olmak istemektedir.

Ziraat Bankası, çok uygun vade ve faiz oranlarıyla kredi kartı borcu yüzünden zor günler geçiren kişilerin imdadına hızla yetişmektedir. Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi kampanyasının 24 aylık vadede faiz oranının yüzde 1,10 olduğunu, 60 aya kadar vadede ise aylık faiz oranının yüzde 1,20 olduğunu söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırması Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Kredi kartı borcu ödemelerinde sürekli sıkıntı yaşayan kişiler, Ziraat Bankası’nın Birleştiren İhtiyaç Kredisi kampanyasından çok kolay bir şekilde yararlanma şansına sahip olmaktadır. Bu kişilerin, Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırması kredisi için gerekli belgeler hazırlaması da gerekmektedir. O belgeler aşağıdaki gibidir:

  • Kimlik belgesi
  • Gelir belgesi
  • Son 3 aya ait olmak üzere maaş bordrosu
  • Şirkette yetkili olan kişinin imza sirküsü
  • SGK tescil ve hizmet dökümü
  • Borçlu kişinin, gelir durumu krediyi çekmeye yeterli değilse, o zaman kefil şartı da bulunmaktadır.

Eğer, kredi kartı borcunuzu ödemekte zorlanıyorsanız, Ziraat Bankası’nın Birleştiren İhtiyaç Kredisinin tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Yukarıda yer alan belgeleri hazırladığınız takdirde, Ziraat Bankası’na giderek, çok kolay bir şekilde Birleştiren İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz.