Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme/Arttırma 2020

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme/Arttırma 2020

Ülkemizin en köklü ve güvenilir bankalarından biri olan Ziraat’te, her yaştan müşteriye yönelik oldukça avantajlı ürünler bulunuyor ve bu ürünler arasında kredi kartları kategorisi, oldukça rağbet görmekte.

Banka kartları ile kredi kartlarını “Combo” ürünü ile birleştiren Ziraat’te, hem öğrenciler hem de kamu personelleri bu durumdan oldukça memnunlar. Peki, Combo kartlara yönelik Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme işlemlerini nasıl yapabildiğinizi biliyor musunuz?

Bu yazımızda sizler için, limitiniz yetersiz geliyorsa nasıl limit yükseltme başvurusu yapabileceğinizi ayrıntıları ile anlatacağız.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme

Bankkart Combo Maximum Kredi Kartı Limit Yükseltme

Bankkart Combo ve diğer ürünlere yönelik kredi kartı limit yükseltme işlemleri oldukça kolay bir biçimde yapılabiliyor; ancak şimdiden belirtelim, 5000 TL ve üzerinde bir limitiniz varsa ve buna rağmen bir limit artışı talep ediyorsanız, yapmanız gereken şey; şubesiz bankacılığı kullanmak değil bir Ziraat Bankası şubesine uğramak olmalı.

5000 TL ve altı limitlerde kredi kartı limit yükseltme işlemleri ise; Ziraat Bankası ATM’lerinden ya da internet / cep bankacılığı uygulamaları üzerinden yapılabiliyor. Kredi kartlarım bölümünde, limit yükseltme seçeneğine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkün. Bulamadım diyorsanız, son çare olarak 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, kredi kartınızın limitini yükseltmek için başvuru yapabilirsiniz.

Son olarak, bu limit yükseltme yollarını Bankkart Genç kredi kartında uygulayabileceğinizi de hatırlatalım.

Limit Yükseltme Şartları

Ziraat Bankası’nda kredi kartınızın limitini yükseltmek için başvuru yaptınız ancak onaylanmadıysa, bunun belli sebepleri olabilir; zira bankanın sunduğu bazı şartları karşılamıyor olabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi, kartı aktif kullanmak iken; bir diğeri düzenli ödemedir.

Kartınızı düzenli ödemenize rağmen sadece asgari ödeme yapmanız da, yine limit yükseltme talebinizin ret yanıtı almasında etkili bir durum. Siz de hemen sunduğumuz yollarda kredi kartı limitinizi yükseltebilirsiniz.