Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Ziraat Bankası, faturalarını ödemeyi sürekli unutanları ya da fatura ödemelerini otomatiğe bağlamak isteyen kişileri son derece mutlu edecek bir kampanyayla karşımıza çıkmaktadır.

Müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı fırsatlarla her dönem adından sıkça söz ettiren Ziraat Bankası sunduğu kampanyayla,otomatik ödeme talimatı yapmak isteyen vatandaşları bir hayli sevindirmektedir.

İşte, Ziraat Bankası otomatik ödeme talimatı kampanyasının detaylarını sizlerle paylaşıyoruz…

\"Ziraat

Bankkart Combo Otomatik Ödeme Talimatı

Ziraat Bankası BankkartCombo kartına sahipseniz, faturalarınız için otomatik ödeme talimatını çok kolay bir şekilde verebilirsiniz. BankkartCombo otomatik ödeme talimatının kişilere sağladığı birçok avantaj da bulunmaktadır. O avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Doğalgaz, elektrik, su, TV, internet ve telefon faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Bankanıza, otomatik ödeme talimatı verdiyseniz eğer, borcunuzu son ödeme tarihinde değil de, kredi kartınızın son ödeme tarihinde ödeme avantajına sahip oluyorsunuz.
  • Hem faturalarınız hem de primleriniz, kredi kartınızın limiti dahilinde düzenli ve otomatik bir şekilde ödenebilmektedir. Ayrıca fatura ve primlerinizi, kredi kartı ekstrenizdenanında takip edebileceğinizi de belirtmek isteriz.
  • Faturanızın tutarı, faturanızın son ödeme tarihinde kredi kartı ekstrenizede yansıtılmaktadır.
  • Otomatik ödeme işlemlerinizi, Ziraat Bankası şubelerinden, ATM’lerinden, internet ve cep şubelerinden, 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı

Ziraat Bankası’nda vadesiz TL hesabı olan kişiler, faturalarını otomatik ve düzenli bir şekilde ödeme şansına sahip olmaktadır. İster elektrik, su, doğalgaz faturaları olsun, isterseniz de internet, telefon ve televizyon faturaları olsun, Ziraat Bankası’nın otomatik ödeme talimatı hizmeti sayesinde çoğu faturalar anında ödenebilmektedir.

Üstelik, kişilerin hesabında yeterli bakiye olmasa bile, vadesiz TL hesabını kredili mevduat hesabına dönüştüren herkesin de, faturası rahatlıkla ve oldukça güvenli bir biçimde ödenebilmektedir.

Ziraat Bankası’nın bu çok önemli kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak ve de anlaşmalı olan kurumları öğrenmek istiyorsanız, size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.